SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7427550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gh nie zawsze pomaga w redukcji nie raz może ja spowolnić. Fragment spoko tylko cudów nie oczekuj. To tylko dodatek jak wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jaki sposob hormon moze spowolnic redukcje?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Swoim wpływem na glikemię na przykład przerabiałem to na ostatniej redukcji warto to wziąć pod uwagę


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-11-13 07:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
+ u niektórych może powodować problemy z tarczyca, szczególnie na dużym deficycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Znów gdzieś widziałem badania, nie wiem jaką dawkę dostawali badani, że sam deficyt kaloryczny znosi negatywne skutki działania gh na glikemie. W zasadzie logiczne, w deficycie rozwalona glikemia nie utrudni wprost spalania tłuszczu, nawet IO o kilka % przyspiesza przemianę materii, jednak o wiele trudniej w takim stanie utrzymać miskę, stabilny poziom energii i wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Z tą glikemia pewnie dużo zależy od osoby. U mnie gh leci 3,3 iu rano + 3,3 iu po treningu i nawet po nastu tyg na masie na 700+ww glikemia jak u nie jednego po redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
patryk173
+ u niektórych może powodować problemy z tarczyca, szczególnie na dużym deficycie


Przy hgh to logiczne badanie tarczycy i używanie tarczycowych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie leci 3x 2iu i teraz mam lepsza glikemię niż w połowie redukcji na gh na początku roku. Miałem namieszane i nie mogłem z tego wyjść dość długo a po odstawieniu i redukcja ruszyła ładnie i glikemia się poprawiła. Ape jak pisze Wojmi mogło to być spowodowane tym ze samopoczucie się poprawiło bo ja miałem hipki z rana po spacerze do pracy 3 minutowym albo podczas cardio zaraz po posiłku nawet. Roznie ludzie reagują długo szło to gh u mnie i dobrym rozwiązaniem było odstawienie dlatego mówię, trzeba to brać tez pod uwagę.

A momentami miałem naczczo cukier ponad 100, 2h po posiłkach i po 140 także poj**ane było 8 i w dwa tyg po odstawieniu się unormowalo. Opisywałem to z reszta w dzienniku. Po radach dejwa Wiktora i o ile pamietam Przemka odstawiłem i to był dobry ruch.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-11-13 17:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ogólnie z biegiem trwania deficytu by pewnie Ci się to unormowało, a raczej na pewno, bpo od tego jest deficyt by znosić IO, ale właśnie jeśli coś było skopane, Gh to potęgowało, to znacznie trudniej utrzymać założenia, przez hipo reaktywne, wahania nastroju, nawet nie idzie dobrze treningu zrobić i wyrobić aktywność poza siłownią, więc nie było sensu się męczyć środkiem, który w teorii miał pomagać. Tak mi się zdaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lodzianin1
patryk173
+ u niektórych może powodować problemy z tarczyca, szczególnie na dużym deficycie


Przy hgh to logiczne badanie tarczycy i używanie tarczycowych

Badanie tak ale używanie tarczycowych już nie koniecznie. Nie każdy będzie potrzebować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium