SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
U mnie to samo żona leci raz na jakiś czas
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72966
Dajecie coś profilaktycznie na ciśnienie podczas cyklu ? Jakiś wyciąg z jemioły czy coś podobnego ? Jestem już długo na samym testo i ogólnie ciśnienie w normie ale od kilku dni zdarzy się trochę wyższe jak np. 133\87 zazwyczaj miałem trochę niższe. Mogę dorzucić coś do suplementacji ? Wodę pije, cardio kręcę, nie dużo ale kręcę

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Wyciąg z jemioły może się sprawdzić kiedyś brałem teraz leci combo telmiserant plus nebilet
Do jemioly możesz też kupić wyciąg z głodu zobacz u siebie w mieście może masz zakon bonifratow mają mega fajne rzeczy ,jak nie masz polecam zamówić wysyłkowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72966
lodzianin1
Wyciąg z jemioły może się sprawdzić kiedyś brałem teraz leci combo telmiserant plus nebilet
Do jemioly możesz też kupić wyciąg z głodu zobacz u siebie w mieście może masz zakon bonifratow mają mega fajne rzeczy ,jak nie masz polecam zamówić wysyłkowo

Dzięki zaraz będę szukał

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Co to za cymbał?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
Ten cymbal rebis jesli chodzi o wiedze to wciaga was nosem podejrzewam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie znam pulpeta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Te "sprasowne tabl." juz nie jednemu pomogły na dolegliwości żołądkowe itp i to jest sprawdzone w praktyce
.sam znam kilka takich osób o ktorych bardzo dobrze sie sprawdzilo bez zadnycb innych zmiennych, więc niech każdy wierzy co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Adaś nie jest ambasadorem, ale poleca najdroższe na rynku BPC...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium