SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
lodzianin1
F1.08
Z innej beczki. Czy ktoś próbował karnityny w zastrzykach? Działa to lepiej niż doustnie??


Można gdzieś to kupić??


Biolab ma w ofercie ale cenowo wychodzi tragedia

Zagranicą synthetek ma w dobrej cenie 200mg/ml - 100ml op

Ogólnie środek można wrzucić ale nie oczekując super efektów natomiast coś tam działa.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
lasican1
F1.08
Z innej beczki. Czy ktoś próbował karnityny w zastrzykach? Działa to lepiej niż doustnie??


Zależy czego oczekujesz i jakie dawki stosujesz

400-800 inj przed treningiem fajnie poprawia wydolność i pozwala na efektywniejszy trening.


Jakieś palenie fatu da się zauważyć po dłuższym stosowaniu? W US dość popularne

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
lasican1
F1.08
Z innej beczki. Czy ktoś próbował karnityny w zastrzykach? Działa to lepiej niż doustnie??


Zależy czego oczekujesz i jakie dawki stosujesz

400-800 inj przed treningiem fajnie poprawia wydolność i pozwala na efektywniejszy trening.


Poprawę wydolności to dosc wyraznie mozna i po wersji oralnej zauważyć.
Wiadomo, że nie po takiej dawce oczywiście.

W formie inj daje coś więcej? Bo jeżeli nie to patrzac na koszty to w ogóle wydaje się bez większego sensu stosowanie tego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Sector27
ziki2000
U mnie pewnie by libido było zero przy tak małej ilości testa

No ja od dawna zauważyłem że mój organizm nie lubi duże ilości teścia. Przerobi, ale sajdy. Kiedyś mi jeden kumaty gość z USA napisał: że jeżeli musisz walczyć z saidami to znaczy że za duża dawka dla Ciebie. W czymś on ma rację. Nie mówimy oczywiście o mega zaawansowanych gościach. To inna liga.
A na tej ilości teścia, nawet na mostku miałem najlepsze libido w życiu. Lepiej to tylko na trenie. Ale tam zmęczenie psychiczne niweluje całą chęć i możliwości , po jakimś czasie.


Ja rozumiem
Każdy ma inny organizm ale w większości osób myślę że takie dawki mógłby się nie sprawdzić :) jeżeli chodzi o testa
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Tak sobie myślę ment małe dawki dodać do cyklu ale myślicie że lepiej jak dodam do trena czy antka ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
ale jaja 20scia lat temu to w temacie spam jak ten to sie pisalo co sie bedzie zarlo dzis na masę bo zima i kazdy ja robil dzis cuny nawet w wigilie rozpisuja co lepsze l karnityna w zastrzykach czy w tabsach :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
F1.08
lasican1
F1.08
Z innej beczki. Czy ktoś próbował karnityny w zastrzykach? Działa to lepiej niż doustnie??


Zależy czego oczekujesz i jakie dawki stosujesz

400-800 inj przed treningiem fajnie poprawia wydolność i pozwala na efektywniejszy trening.


Jakieś palenie fatu da się zauważyć po dłuższym stosowaniu? W US dość popularne


Ponoć w połączeniu z insa daje jakieś korzyści. Jakie to Ci powiem przy następnej redukcji ale dawki rzędu 800-1200 przy spalaniu to minimum zatem dorzucić jako ciekawostkę można - żeby liczyć na mega korzyści to raczej średnio ale nie powiem Ci na tą chwilę dokładnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
ziki2000
Tak sobie myślę ment małe dawki dodać do cyklu ale myślicie że lepiej jak dodam do trena czy antka ?


To zalezy jaki masz cel raczej. Ment to masowy srodek. Nabije cie, napuchniesz itd.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Warta coś ta karnirmtyna w iniejcji ? Czy nastepne gó***.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
A ATP w zastrzykach ? Bo też widzialem

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium