SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ktoś miał ból w okolicy łokcia ale część wewnętrzna ręki ?
Biorę olfen uno ale coś słabo pomaga
Ból co jakiś czas taki jakby impulsywny tzn boli przestaje itd

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ziki2000
Ktoś miał ból w okolicy łokcia ale część wewnętrzna ręki ?
Biorę olfen uno ale coś słabo pomaga
Ból co jakiś czas taki jakby impulsywny tzn boli przestaje itd


Coś się stało czy samo z siebie ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
koles08
Mial ktoś z was tak że po zmianie z propa na długi test i zejściu z 270mg/tydz na mostek 125mg tydz wysypało was syfami ?


Wysokie estro najczęściej jest powodem syfów ale w twoim wypadku to pewnie wachania hormonów. Po chwili powinno się ustabilizować. Ciekaw jestem jaki jest poziom testa na takim 125/tydz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39817
ziki2000
Ktoś miał ból w okolicy łokcia ale część wewnętrzna ręki ?
Biorę olfen uno ale coś słabo pomaga
Ból co jakiś czas taki jakby impulsywny tzn boli przestaje itd

Miałem tak, że przy uginaniu ramion z supinacja na biceps nie mogłem ręki dokręcic jak należy. Fizjo manualnie przepracował na przedramieniu. I zacząłem pasków uzywac przy ciagch i przeszło. Tłumaczył że to wina uścisku. Jak trzymasz sztangę na pełnym chwycie to jest ok. Ale gdy uścisk ci puszcza i ciągniesz na niepełnym chwycie (przy końcowych powtórzeniach) to nadwyrezasz gdzieś ścięgna to później promieniuje ci na łokieć.
Więc paski i pełny chywt podstawa. Pzdr
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Testoreron
koles08
Mial ktoś z was tak że po zmianie z propa na długi test i zejściu z 270mg/tydz na mostek 125mg tydz wysypało was syfami ?


Wysokie estro najczęściej jest powodem syfów ale w twoim wypadku to pewnie wachania hormonów. Po chwili powinno się ustabilizować. Ciekaw jestem jaki jest poziom testa na takim 125/tydz.


Sam obecnie jestem na mostku/trt- zwał jak zwał, 50mg e3d. To wychodzi 115mg/week. Wbiję jeszcze 2 loty i pójdę zbadać poziom testa. Zbadam ostatniego dnia z 3 dniowego cyklu , czyli rano w dzień lotki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205575
wincol
Aleks jesteś w stanie coś więcej napisać o zaletach stałego podawania hcg na cyklu ? Nie mogę się doszukać wiecej info jak glownie te ze zeby zapobiegac artrofii jader a tych osób które twierdzą że jest tego więcej to co pytam dlaczego wartoo to w kółko słyszę cos w stylu "że to cala kaskada różnych procesów: czy coś podobnego


Wincol w duzym skrocie: atrofia jader to jedno ale brak lf i fsh (gdy nie podajemy HCG) zaburza konwersje pregnenolonu z cholesterolu.
Pregnenolon z kolei odpowiada za DHEA oraz pozostale hormony.

Wiecej info masz tutaj -> https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu_,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujacych_stagnacje_.-t1185334-s3961.html#post-19775953 
4

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Takie pytanie z ciekawości DHEA warto suplementować podczas SAA ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Ja do TRT i na bombie dodaje 25mg DHEA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Michass90
ziki2000
Ktoś miał ból w okolicy łokcia ale część wewnętrzna ręki ?
Biorę olfen uno ale coś słabo pomaga
Ból co jakiś czas taki jakby impulsywny tzn boli przestaje itd


Coś się stało czy samo z siebie ?


Samo z siebie
Na ciężarach już nie robię
Może jakiś trening poszedł z brakiem rozgrzewki ale nic nie było że w trakcie treningu j**lo :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
colin2000
Ja do TRT i na bombie dodaje 25mg DHEA.


Czujesz różnicę jak dodajesz , a jak nie dodawałeś ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium