SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7372519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
to chyba najwiekszy laik wie, ze zarcie jest najbardziej anaboliczne i mozesz walic wagony towaru a sie tylko zesrasz...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Koxy za grosze to sobie wole dawki zwiększone od 2 tyg tak leciało trochę mniej , wyniki badan bez żadnych nieprawidlosoci, a co do dawki No to ja to od mniej jak 500-750 testa nie startuje bo nawet nie czuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lordknaga
to chyba najwiekszy laik wie, ze zarcie jest najbardziej anaboliczne i mozesz walic wagony towaru a sie tylko zesrasz...


No jakos po sylwetkach tej wiedzy nie widac :)
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
znam takich co wala testa troche , troszke trenu , mastera dieta zero a sylwetka doj**ana jak autobus do lichenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Keczup pokaz te badania z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
lodzianin1
Ja cisne dalej delikatnie
1 novo dziennie
5 jm hgh dziennie
850 testa week
550 primki week
200 deki week
300 bolda week


Zdradzisz dlaczego taka dawka deki? Bo nie wierze ze u Ciebie to zbieg okoliczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ketchup123
dmq92
Ja tez
525 test
525 master
1050 bold
1.5 tab tiro
2 tab gw
5iu gh
6-7j insy


1500 test
800 tren E
350 tren A
700 master P
300 master e
npp 700
bold 450
clen 120
Novo 2 tab

konskie dawki



Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-03-19 12:21:19


Ketchup123 na prawdę podziwiam Twoje zdrowie, szczególnie ze Twój układ trawienny daje radę przy takiej dawce trenu. Bo o głowę to się chyba już martwić nie trzeba

I gdzie Ty to k***a mieścisz takie ilości? Jak cukrzycy chodzą z pompami insulinowymi to Ty chyba masz taka do soku. Przeca to dosyć spore ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670413
diablo1
lodzianin1
Ja cisne dalej delikatnie
1 novo dziennie
5 jm hgh dziennie
850 testa week
550 primki week
200 deki week
300 bolda week


Zdradzisz dlaczego taka dawka deki? Bo nie wierze ze u Ciebie to zbieg okoliczności.


Wiesz co na stawy, niby deki nic nie daje ale u mnie daje % chociaż by psychicznie

Poza tym zawsze trochę więcej mg saa plus liczę na jakiś dodatkowy mały synergizm

To jest taka baza na jakieś 6-10 miesięcy z czasem dojdzie master i może trochę trenu na 10 tyg długiego 200/300 mg max
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
F1.08
Marian 87.

Jakbys zglosil sie do kogos ogarnietego po prowadzenie w sensie nawet ten top pl to pierwsze co byś dostal to dawki w dol nawet u tych co duzo wala




Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2020-03-19 12:50:08

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2020-03-19 12:54:09


Generalnie tak chociaż są podobno wyjątki. Rębiś mówił na YT że są jednostki które muszą więcej. On wbijał tyle samo co kolega chodzili na badania i mieli inne wyniki i doszedł do wniosku, że każdy organizm może inaczej "trawić" towar. Więc znajdą się tacy co ich nie rusza mniejsza dawka. Jak znajdę filmik to wrzucę bo nie mam czasu teraz.


Od kiedy Rębiś wyhodował Pieczabę i Turbokoksa to stał się taką wyrocznią. Tomczuk to leń, nie lubi się przemęczać nadrabia genem, a i Pieczabie brakowało tylko tego docięcia. Może znalazł jakiś tam sposób na to, może kupił rozpiskę zza granicy od kogoś i się ogarnął, ale Rębiś też p******i. 2x słyszałem z jego ust a właściwie to 3 bo ten trzeci to z ust Tomczuka, że
"cienrzkie rak pule i ciongi to talie poszerzajo". Szczególnie widać to po Kocie jak był docięty, po dwuboistach jak się poodcinali i po osobach które nie potrafią ciągu zrobić, a mają szerszą talię od najszerszych.
Jak komuś idzie średnio na umiarkowanych dawkach to na większych tak samo miernie będzie szło, bo tutaj już nie chodzi nawet o metabolizm środków, tylko o ilość receptorów, ich wrażliwość. ładowanie w siebie dużych dawek koksu, ciężkie treningi zwiększają ilość AR, ale to jest taka robota głupiego, takich receptorów w samym bicku możesz mieć kilkadziesiąt k i po 2 latach ciężkiego atakowania bica i walenia gramów towaru licza AR wzrośnie o 1000 czy 3000 W przypadku osoby, która ma tych receptorów dużo zasadne jest ładowanie tyle oksu ile zdoła znieść, bo jest większa szansa, że załaduje się je wszystkie.

Trzeba mieć gen od samego początku, a potem go tylko szlifować. Dlatego każdy szanujący się trener nie bierze byle kogo pod swoje skrzydła, bierze genetyków, żeby potem mieć fejm. Rębiś ogólnie jest spoko gościem, kilka fajnych tipów sam zdradził, ale ja odnoszę wrażenie, że on właśnie takimi schematami się posługuje. Bo zarówno z Pieczaby jak i Tomczuka zrobić zwycięzców nie byłoby trudno dla kogoś doświadczonego, obytego w temacie, grunt aby tego pierwszego jakoś dociąć, bo masy to on miał zawsze, a drugiego zmusić do trzymania najprostszego planu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
diablo1
Ketchup123
dmq92
Ja tez
525 test
525 master
1050 bold
1.5 tab tiro
2 tab gw
5iu gh
6-7j insy


1500 test
800 tren E
350 tren A
700 master P
300 master e
npp 700
bold 450
clen 120
Novo 2 tab

konskie dawki




Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-03-19 12:21:19


Ketchup123 na prawdę podziwiam Twoje zdrowie, szczególnie ze Twój układ trawienny daje radę przy takiej dawce trenu. Bo o głowę to się chyba już martwić nie trzeba

I gdzie Ty to k***a mieścisz takie ilości? Jak cukrzycy chodzą z pompami insulinowymi to Ty chyba masz taka do soku. Przeca to dosyć spore ilości.


codzinnie kuje npp , mastera p , i tren a, 2x w tyg Master E , Bold , i 3x w tyg Cypio , Tren E ,
z supli idzie dośc sporo na trawienie daje do kazdego posiłku Super Enzymes i problemu nie ma żadnego , A badania jak wieczorkiem bede to wrzuce morfo mam aktualne , i musze poszukać lipidów gdzies tam leży wszystko , co do głowy tez zle nie jest od 3 tyg objąłem stanowisko kierwnicze w firmie meblarskiej 1000 osób tak ze troche na głowie jest nie ma czasu na forum ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium