SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Mumin222
Ktoś jest w stanie polecić coś na rls (syndrom niespokojnych nóg)?

Wykończy mnie to g****.na dnp strasznie się u mnie aktywuje.


Ww dwa środki w tym pomagają . Erecepta i sprawdź , ma to związek z układem nerwowym .


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-10-22 17:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Trener Dawid Olszewski twierdzi (publicznie, storka na insta), że primobolan jest słaby i że na jego podopiecznych słabo działa, jak nie wcale, w dodatku trzeba go walić w na tyle wysokich dawkach, że jest nieopłacalny finansowo, a nikt na tym nie zbudował masy mięśniowej, bo w 95% jest podrabiany. Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Ostatnio na forum w dyskusji o primo , został sprowadzony do roli drogiego IA i tyle praktycznie w temacie . Reszta to placebo jak dziurawisz dupsko takimi ilościami towaru czyli +500 .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Jak wyżej tylko z tym 95%to go poniosło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Egon33, ale ja brałem primo 350mg/tyg xD nic to nie dało?
lodzianin1, brałem androchem, co sądzisz. mogło działać? Okej, obniżało estro. naturalne estro 200 (na test), a na primo 350 + exe 12,5 e3d estro 60 (norma 47). Wiec jako IA działało, choc dorzucać trzeba IA było.



Zmieniony przez - parej w dniu 2022-10-22 18:25:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Siedzieć w tym tyle lat i pier.. takie głupoty to nie wiem co trzeba mieć w głowie.. zaraz znowu się okaże, że w oxie nie ma oxy , w gh nie ma gh itd..
Parej coś tam pewnie dało ale stosunek ceny do efektów raczej mizerny przy tej dawce .. myślę że dłuższy czas 500-700mg trzeba by sprawdzić sobie zeby realnie ocenić a to już za koszta. Jak ktoś może sobie pozwolić na masie na deka/npp to będzie to dla niego lepszy wybór
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
primo wlasnie tani nie jest ale z tym 95% to troche polecial, czasem go ogladam i czasem mowi ok a czasem pierdzieli takie kocopoly ze sie odechciewa ogladac jego story... z tym jego trenerem z usa tez pofrunal, placi gosciowi pewnie 300$ miesiac albo lepiej a imo jego stary trener ( a. suker ) zrobil by z nim to samo i zaplacil by mu pewnie mniej niz 300 i to w pln'ach. do tego ten olej w lapach wyglada tragicznie a on sie zarzeka, ze nigdy seo nie bral taki se ten jego profil, fajnie czasem zajrzec jak chce sie zabic czas w robocie

co do trenu to ja zwykle tez nie lecialem duzo 100mg e2d i spalem z 3-5h do tego budzilem sie spocony i na szczocha te minimum 2x w nocy, zwykle kolo 3-4, te juranie dla mnie bylo najgrosze, bo przez dzien tez latalem jak poryty raz na godzine... jakis depresji po nim nie mialem, duzo energii, szczegolnie z rana, otwieralem oczy i jak robot z naladowana bateria na 100% a im dalej w dzien tym gorzej, tylko ja to zawsze bralem na redu, kiedy zbijalem fat, jak bym nie dbal o miche na 100% to pewnie najlepszy srodek na swiecie - jesli chodzi o dzialanie i rezultat dlatego unikam go jak ognia


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2022-10-22 18:36:17
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
wincol
Siedzieć w tym tyle lat i pier.. takie głupoty to nie wiem co trzeba mieć w głowie.. zaraz znowu się okaże, że w oxie nie ma oxy , w gh nie ma gh itd..
Parej coś tam pewnie dało ale stosunek ceny do efektów raczej mizerny przy tej dawce .. myślę że dłuższy czas 500-700mg trzeba by sprawdzić sobie zeby realnie ocenić a to już za koszta. Jak ktoś może sobie pozwolić na masie na deka/npp to będzie to dla niego lepszy wybór

Ale chociaż wyniki wszystkie (za 600 zł, nie tylko morfo) mam takie, że podejrzewają, że nie jestem na testosteronie (bez badania testosteronu ofkors). HDL-e, aspaty, wszystko w normie. Chociaż jest zdrowo.

lordknaga, był u Sukera 4 lata z tego co kojarzę (17-21).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
parej
wincol
Siedzieć w tym tyle lat i pier.. takie głupoty to nie wiem co trzeba mieć w głowie.. zaraz znowu się okaże, że w oxie nie ma oxy , w gh nie ma gh itd..
Parej coś tam pewnie dało ale stosunek ceny do efektów raczej mizerny przy tej dawce .. myślę że dłuższy czas 500-700mg trzeba by sprawdzić sobie zeby realnie ocenić a to już za koszta. Jak ktoś może sobie pozwolić na masie na deka/npp to będzie to dla niego lepszy wybór

Ale chociaż wyniki wszystkie (za 600 zł, nie tylko morfo) mam takie, że podejrzewają, że nie jestem na testosteronie (bez badania testosteronu ofkors). HDL-e, aspaty, wszystko w normie. Chociaż jest zdrowo.

lordknaga, był u Sukera 4 lata z tego co kojarzę (17-21).


Suker też bary sobie przytuningował na 1000% zwłaszcza środkowy akton jak i Modzel łapy ( tylko tu już karykatura) nie kumam o co chodzi wogole ...
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium