SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7310177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
teraz mam oklepane idealnie estro bo na 750 testa i 1/4 tab letro dwa razy w tyg moje e2 jest w okolicach 20-30

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Myślałem że exe bierzesz.
No dobra ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby na masie też trzymać to estro nieco niżej? Skoro ma to taki duży wpływ na moje samopoczucie. Rozumiem że wyższe E2 to lekka retencja i ma pozytywny wpływ na pompę i nawodnienie mięśni, co za tym idzie mięśnie mają lepsze warunki do budowy. No ale chyba nie takim kosztem u mnie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
długo leciałem na exe ale zmieniłem na letro ,mega wydajniejsze i łatwiej mi kontrolować e2

lecz tutaj każdy musi sam dobrac sobie idealne e2 pod siebie , każdy organizm jest inny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Sam sobie odpowiadasz na pytanie . Jeśli napisze kto nie lepiej mieć wyżej , to co ?
Będziesz się zle czuł , bo ktoś tak doradził ?
Słuchaj Ryba organizmu
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
mesja1905
Sam sobie odpowiadasz na pytanie . Jeśli napisze kto nie lepiej mieć wyżej , to co ?
Będziesz się zle czuł , bo ktoś tak doradził ?
Słuchaj Ryba organizmu


dokładnie trzeba wyciągac wnioski i wsłuchiwać się w swój organizm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236
a co jest nie tak z letro w bb? bo aromasin czy arimidex wychodzi w ch** drozej niz takie letro, letro mega ekonomiczniej... a wszyscy i tak wola brac te dwa pierwsze? nie pamietam o co dokladnie chodzilo ale jakis znany guru, cos gadal , ze letro pod kulturystyke sie slabo nadaje, moze ktos cos wie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
exe nie obniża igfu oraz likwiduje e2
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887200
lordknaga
a co jest nie tak z letro w bb? bo aromasin czy arimidex wychodzi w ch** drozej niz takie letro, letro mega ekonomiczniej... a wszyscy i tak wola brac te dwa pierwsze? nie pamietam o co dokladnie chodzilo ale jakis znany guru, cos gadal , ze letro pod kulturystyke sie slabo nadaje, moze ktos cos wie?


No i niektórzy sa mega podatni na letro i nie potrafią kontrolować E2 bo mają problemy z dawką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na mnie exe slabo dziala sle kontroluke ladnie. Na letro zawsze kasuje estro xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
na jesieni będę kombinował testa i prymkę jako ia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium