Prestiżowe zawody Mr. Olympia bez wątpienia prezentują najlepszych z najlepszych w kulturystyce. W Open Weight Phil Heath przez 7 lat był niepokonany. Jednak wiele osób uważało, że to Big Ramy powinien był wygrać przynajmniej raz, a fani kulturystyki nie mogą się doczekać, by zobaczyć jak zaprezentuje się w tym roku. Big Ramy jest ulubieńcem fanów od czasu jego pojawienia się na scenie w 2013 roku. Choć może nie był w stanie pokonać Phila Heatha w poprzednich latach, to jego forma poprawia się z roku na rok. Teraz, gdy zbliża się Mr. Olympia, Big Ramy uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje swoją aktualną formę. Tym samym daje znać rywalom jak bardzo pragnie zwycięstwa.

W ostatnim poście na Instagramie Ramy napisał:

"Twoje zwycięstwo jest tuż za rogiem, zawsze staraj się jak najlepiej jak tylko możesz, bez względu na sytuację, bez względu na przeciwności losu. Nigdy się nie poddawaj."

ZOBACZ też: Kto wygra zawody Mr. Olympia 2018?

 

 

"IT'S NOT OVER UNTIL I WIN"

https://youtu.be/vduyOmOUlyc

https://youtu.be/LxwQZ_Sxc2M

Komentarze (11)
Bull

talia wygląda ok, reszta wiadomo

1
Cocochanelle

Kozak

0
LiptonS

Mam nadzieje, że zostanie Mr. Olympia 2018.

0
pavlog89

Nie bardzo ten zaszczyt tylko dla panow z USA :)

0
LiptonS

Patrząc na jego postęp, w tym roku nie powinno być wątpliwości kto zasługuje na wygraną.

1
pavlog89

Juz w poprzednim roku zmiazdzył konkurencje , powinien wygrac . Od 20 lat wygrywa amerykakanin i pewno tego szybko się nie zmieni ;/

0
RPS1990

pavlog89 - a Franco Columbu, Dorian Yates, ?

0
LiptonS

Jest to jedyny kulturysta w obecnej czołówce, który tak szybko osiągnął sukces. W 2010 roku Elssbiay dołączył do Oxygen Gym w Kuwejcie. Do 2011 roku ważył 200 funtów; kiedy nadszedł etap 2012 Amateur Olympia, ważył 286 funtów i został uznany za mistrza. W 2013 roku Elssbiay zadebiutował na IFBB Pro w New York Pro, gdzie wygrał. Miejsca na Mr. Olympia od 2013r do 2017r - 8/7/5/4/2

0
lodzianin1

Aktualnie nr 1 zapewne

0
Jojcek

Ja i tak stoję murem za Philem, jego proporcje, brzuśce są niesamowite , niepowtarzalne, choć nie upieram się że Big Ramy nie wygra, wszystko okaże się na scenie nie pokazał przecież wszystkich partii na zdjęciu więc nie ma się nad czym podniecać ale to tylko moje zdanie każdy może mieć inne.

0
domosos

Mnie się nie podoba, dla mnie zbyt klockowaty i kwadratowy jest

0