Podczas ubiegłorocznej Olympii sprawy nie poszły zgodnie z planem dla Brandona Curry'ego. Chociaż był przekonany o tym, że zdoła utrzymać tytuł, Big Ramy niestety go pokonał. Ostatnio jego trener postanowił ujawnić jego aktualną formę i wszystko wskazuje na to, że jest gotowy do walki i odzyskania tytułu w październiku. Z niespełna minutowego wideo jasno wynika, że ​​Brandon ciężko pracował przez całą zimę i wiosnę na siłowni. Wydaje się też, że wprowadził kilka poprawek niezbędnych do tego, aby rywalizacja z największym przeciwnikiem była bardzo wyrównana.  Szlifuje formę w Oxygen Gym w Dubaju i jeszcze dobre 8 tygodni przed nim.

Według nas poprawił nogi, co było jego oczywistym słabym punktem. Dało się to zauważyć, gdy stał obok masywnych nóg Ramiego. Brandon rzadko publikuje aktualne zdjęcia sylwetki. Z resztą wcale nas to nie dziwi, ponieważ większość kulturystów nie chce ujawniać swojej formy do ostatniego momentu. Czas pokaże, czy wprowadzone zmiany wystarczą, aby Curry był w stanie zdobyć drugi tytuł Mr. Olympia. Na pewno daje z siebie wszystko. A Wy jak myślicie? Kto w tym roku ma największe szanse na zostanie MR. O?

Polecamy również: Big Ramy aktualna forma

 

Komentarze (2)
F1.08

Jesli aktualna forma Ramiego to nie jest photoshop to zgarnie kolejny tytul latwo

0
nightingal

A ja bym nie był taki pewien - bo jako ambasador kulturystyki, ambasador federacji jest chyba najgorszym w historii mr olimpia.

0