Najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne na świecie, czyli Mr. Olympia odbędą się już za 15 tygodni! Wszyscy fani kulturystyki z zapartym tchem śledzą przygotowania zakwalifikowanych zawodników (nie wszyscy ujawniają swoja aktualną formę). Na wielu stronach branżowych prowadzone są dyskusje i spekulacje na temat tego, kto wygra tegoroczny konkurs. Czy będzie to rok, w którym Big Ramy pokona Phila Heatha, który od 7 lat jest niepokonany? A może Phil będzie trzecią osobą w historii, która zdobędzie ósmy tytuł z rzędu i dołączy do Ronniego Colemana i Lee Haney’a? A może William Bonac, który jest również typowany do pierwszej trójki, zabierze do domu swoją pierwszą wygraną Mr. Olympia? Z pewnością, jedna z tych opcji będzie zwycięstwem, które przejdzie do historii kulturystyki.

Oczywiście wiele może się zmienić w ciągu tych 15 tygodni, ale mniej więcej wiemy czego można się spodziewać we wrześniu. Jay Cutler wyraził swoją opinię na temat tegorocznych zawodów i uważa, że to właśnie Big Ramy i William Bonac będą walczyć przeciwko Philowi ​​Heathowi o pierwsze miejsce. Jego zdaniem Elssbiay ma największe szanse na zwycięstwo. Zobaczcie filmik, na którym widać formę niektórych zawodników na 15 tygodni przed Mr. Olympia! Kto Waszym zdaniem wygra i komu kibicujecie?

https://youtu.be/6Chmtah1aXM

https://youtu.be/2rWG-o0wQZc

Komentarze (2)
RPS1990

Przy założeniu, że wszyscy zawodnicy mają podobnie rozwinięte mięśnie wygrać powinien ten, który ma najmniej wydęty brzuch.

2
mapetttmapettt

dexter stary chlop a dalej czolowka

k***a zdeby tylko nic mu sie nie stalo i serce wytrzymalo

1