SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7769786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96394 Napisanych postów 366940 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676555
Nie podajemy tutaj cen,ale na spokojnie można

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 1263 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43077
A czemu prolangatum jelfa (100mg 5ml) kosztuje 100zl? Biznes kolego biznes ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 692 Napisanych postów 1633 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26841
Jelfa się ceni:) inne sterydy z innej puli typu dexaven czy corhydron też w cenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96394 Napisanych postów 366940 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676555
To weź deke w Polskiej aptece 50 mg ampa kosztuje od 30 do 100 zł w zależności od apteki ,czyli średnia cena to ok 50 zł za 50 mg czyli przeliczajac na 10ml/200mg jakiegoś UG to apteka by wyszła 1000 zł za tą ilość
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 613 Wiek 39 lat Na forum 218 dni Przeczytanych tematów 6725
A czy 10razy lepsza ? Wątpliwe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1086 Napisanych postów 672 Wiek 43 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 7191
Michass90
lodzianin1
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed









Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


Jak bierzesz ipp przed śniadaniem to ile czekasz żeby zjeść ?


Dexilant można brać po posiłku




Z IPP to Dexilant jest że tak określę najmniej szkodliwy .. bo te pantoprazol czy omeprazol to szkoda brać, po drugie IPP bierze sie max 8 tygodni bo późnej IPP dają więcej szkody niż pożytku


2 lata i miesiąc już biorę i jak łodziak, raczej do końca życia będzie brane IPP. Jak na tą chwilę więcej pożytku niż szkód
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 1263 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43077
Nie zdziwilbym się jakby prochna apteczne SAA też szedł z chin ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 996 Napisanych postów 19397 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159694
Ja biorę parę lat omeprazol i wszystko ok ale jak piszecie że ten co ma Lodzianin jest lepszy to pora zmienić
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96394 Napisanych postów 366940 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676555
A to na pewno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
bromergon jest lepszy na żołądek na ulotce nie widzę że powoduje stan zapalny jak dosti trzeba go brac do posiłku czy można wodą popijać 1h przed czy koniecznie do szamy wtedy może mocniej działa ?żeby sie lepiej czuć kolega tak mi podpowiada że lepiej popić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium