SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7568954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95501 Napisanych postów 365900 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673271
Niestety gen to gen tutaj jak i w każdym innym sporcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 616 Napisanych postów 1144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28829
LevelPl
Patrząc kosztu środków < badania, dieta, profilaktyka ;) więc szczerze to środki i tak najtaniej wychodzą ;)


3 tabsy samej omegi ed wychodzą drożej niż gram testa week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 616 Napisanych postów 1144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28829
lordknaga
jak patrzec po silowni kto jak wyglada, ale kto ma jaki gen i jak reaguje na srodki, niektorzy na tescie solo beda mieli wiecej masy miesniowej i beda wygladac lepiej, niz niektorzy na 2-3 srodkach... jak przyswajasz temat, jak przyswajasz zarcie i jak zresz + jak cwiczysz, jak ktos wali 3 srodki i robi wyciskania na lawce x5 serii i siedzi 20 minut bo telefon i ig wazniejsze niz sie skupic na treningu i skupic sie na tym, zeby obciazac dana grupe jak nalezy, to moze walic i cala apteke i nie bedzie wygladac super./



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 5/17/2024 9:51:14 PM


Albo czyta SFD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13727 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126231
modlic
lodzianin1
To nie tani sport ,jak ktoś.chce tanio to bawić.sie testem jakieś.dodadki cyklicx ie i tyle .jak.zaczynalem to był test jakieś winko deka metka koniec jeszcze,e siłka była.

Rafał you ok?


Też się zacząłem martwić, ale spojrzałem na godzinę i się uspokoiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95501 Napisanych postów 365900 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673271
Dobra dobra ,coś mi w plecach kuzwa walnelo albo mnie przewialo w nocy spać nie mogłem bo bolały lędźwia a.z auta dzisiaj na raty wysiadałem, porażka
Albo opcja nr 2 SKS i peselu nie oszukasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9096 Napisanych postów 82801 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700293
Chyba opcja 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95501 Napisanych postów 365900 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673271
Też to biorę pod uwagę %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 538 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9089
lodzianin1
Dobra dobra ,coś mi w plecach kuzwa walnelo albo mnie przewialo w nocy spać nie mogłem bo bolały lędźwia a.z auta dzisiaj na raty wysiadałem, porażka
Albo opcja nr 2 SKS i peselu nie oszukasz

Pierwsza i druga opcja, to to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95501 Napisanych postów 365900 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673271
Czyli pisze do szanownie panującego pana tusska o rentę %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 204 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3458
A może przepuklina/wypuklina dała o sobie znać?
Czasem wystarczy mały,niepewny ruch i uruchamia się stan zapalny. U mnie pomógł laser wysokoenergetyczny,TECAR i masaże,ale miesiąc przerwy od dźwigania był obowiązkowy niestety.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato