SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7649899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95929 Napisanych postów 366410 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674837
Drugi dzień można powiedzieć nie będę panikowql ,smaruje różnymi masciami/kremami .Podjadę do apteki kupię plastry na plecy I zobaczymy, smarowałem jakimiś przeciwbolowymi/przeciwzapalnymi a wczoraj na noc taka mocno rozgrzewajaca w nocy powtórzyłem ze dwa razy i teraz rano i jak by było trochę lepiej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 540 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9171
Masz kolego spięte lędźwie.
Żadne plastry mascie mi akurat nie pomogły, ale za to mogę Ci polecić Diclo duo. Sam borykam się od wielu miesięcy i finał mój taki będzie że idę po zastrzyk nadtwargówkowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 540 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9171
OloNaplet
A może przepuklina/wypuklina dała o sobie znać?
Czasem wystarczy mały,niepewny ruch i uruchamia się stan zapalny. U mnie pomógł laser wysokoenergetyczny,TECAR i masaże,ale miesiąc przerwy od dźwigania był obowiązkowy niestety.

Olo ile zabiegów miałeś? Jakie koszty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95929 Napisanych postów 366410 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674837
modlic
Masz kolego spięte lędźwie.
Żadne plastry mascie mi akurat nie pomogły, ale za to mogę Ci polecić Diclo duo. Sam borykam się od wielu miesięcy i finał mój taki będzie że idę po zastrzyk nadtwargówkowy.



Być może bym ci przyznał rację ,ale przed tym spałem cała noc bez koszulki z włączonym wiatrakiem centralnie na mnie ,dlatego pierwsze skojarzenie i jakąś "interwencja" idzie w stronę po prostu przewijania. Nie przejdzie za dzień dwa będę myślał co dalej z tym.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95929 Napisanych postów 366410 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674837
Plecy wiadomo przez tyle lat dostały dobrze w kość nie ma.co się oszukiwać, siłka, mata wychodzi wszystko
Kiedyś myślałem że jestem niezniszczalny od kilku lat myślę już inaczej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9110 Napisanych postów 82823 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700531
modlic
Masz kolego spięte lędźwie.
Żadne plastry mascie mi akurat nie pomogły, ale za to mogę Ci polecić Diclo duo. Sam borykam się od wielu miesięcy i finał mój taki będzie że idę po zastrzyk nadtwargówkowy.



Jesteś po rezonansie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 205 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3492
modlic
OloNaplet
A może przepuklina/wypuklina dała o sobie znać?
Czasem wystarczy mały,niepewny ruch i uruchamia się stan zapalny. U mnie pomógł laser wysokoenergetyczny,TECAR i masaże,ale miesiąc przerwy od dźwigania był obowiązkowy niestety.

Olo ile zabiegów miałeś? Jakie koszty ?


W sumie dziesięć zabiegów w trzy tygodnie.W Kielcach płaciłem 100 PLN średnio za sesję,rehabilitantka mieszała np.masaż/ćwiczenia/laser lub masaż/TECAR.
Dodatkowo ćwiczenia w dni wolne. Leczyłem wypukliny i przepukliny w lędźwiowym i piersiowym.Korzystałem z usług przychodni specjalizującej się w rehabilitacji na podstawie rezonansu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 205 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3492
Dodam tylko że jestem na hcg 2x2500/tyg
Zdecydowanie off sprzyja leczeniu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 540 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9171
flex1976
modlic
Masz kolego spięte lędźwie.
Żadne plastry mascie mi akurat nie pomogły, ale za to mogę Ci polecić Diclo duo. Sam borykam się od wielu miesięcy i finał mój taki będzie że idę po zastrzyk nadtwargówkowy.



Jesteś po rezonansie ?

Jeszcze nie, najpierw rezonans później ewentualnie wkłucie. Zobacze co lekarz powie.
Chcr to ogarnąć z początkiem wakacji ponieważ zawsze kilka tygodni w tym okresie odpoczywam na rzecz ładnej pogody.
Lodziak ,a może korzonki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9110 Napisanych postów 82823 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700531
No to najpierw rezonans . Blokadę nadtwardówkowa miałem już dwa razy to trzeba podać precyzyjnie i wiedzieć gdzie jest problem . Natomiast jak wyjdzie kilka wypuklin w sąsiadujących segmentach to już lekarz musi kombinować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium