SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7656692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 643 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74089
Elegancko. Dzięki.

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95954 Napisanych postów 366441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674935
Ja zawsze jak jestem w Egipcie to taka kupuje ,mega sie sprawdza






treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13443
To może szanowni Państwo polecą również coś na spięcie łydek które powoduje aż dyskomfort w Achillesach?

Jestem w 2/3 redukcji z bardzo dużej wagi i idzie bardzo spoko natomiast czasami muszę odpuścić jakieś bieganie czy koszykówkę bo łydy tak spięte, że aż achillesy bolą.

Jestem po Usg - stanów zapalnych nie ma.

Na ten moment stosuje jedynie jakieś maści dostępne w aptekach oraz wychładzanie w lodowatej wodzie nóg po wysiłku, Coś pomaga natomiast idealnie nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95954 Napisanych postów 366441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674935
Back pumpsy ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13443
Teraz wydaje mi się, że to nie to.

Gdy dam odpocząć nogą np dzień-dwa to po tej przerwie jestem w stanie biegać 2 h i wtedy nić się nie spina.

Enana leci ledwo +/- 300/week wagę zbijam więc retencja występować nie powinna a i ww trzymane zdecydowanie niżej niż przez ostatnie lata, E2 w górnych widłach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 746 Napisanych postów 1223 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42402
Dorzuc 5g tauryny na noc, mi mega pomogło z spiętych mięśniach ;) + roluj te łydki ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21812 Napisanych postów 71372 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576080
U mnie 3-4 na całej długości siedzą jakoś się zyje Miałem badać (przy okazji angio-mr głowy) cały przekrój kręgosłupa z góry na dół sprawdzić czy bez zmian czy gorzej ale dałem sobie z tym spokój po co mi to wiedzieć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 350 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11099
romek365
To może szanowni Państwo polecą również coś na spięcie łydek które powoduje aż dyskomfort w Achillesach?

Jestem w 2/3 redukcji z bardzo dużej wagi i idzie bardzo spoko natomiast czasami muszę odpuścić jakieś bieganie czy koszykówkę bo łydy tak spięte, że aż achillesy bolą.

Jestem po Usg - stanów zapalnych nie ma.

Na ten moment stosuje jedynie jakieś maści dostępne w aptekach oraz wychładzanie w lodowatej wodzie nóg po wysiłku, Coś pomaga natomiast idealnie nie jest


Polecam heparyne. U mnie też na koncu redukcji łydki już odmawiały posłuszeństwa - były tak przebodźcowane, że normalnie falowały. Po heparegen jak nowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 dni Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 237
Czy regularne oddawanie krwi (co 8 tygodni) pomaga utrzymać parametry krwi w ryzach? Czy jest później problem z odbiciem erytrocytów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95954 Napisanych postów 366441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674935
Jak będziesz oddawał to co ma ci odbić?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium