SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7769033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 2526
Michass90
Panowie dodałem Primke ( 1 komtakt z Primą ) idzie jakoś 2 tydzień może i co zauważyłem woda podskórna zesszła ładnie, choć też pije miętę od 2-4 dni ze względu na te problemy co pisałem na trawienie

Ile testa do primy lecisz?
Ogólnie to zastanawia mnie ten środek coraz bardziej. Ostatnio spotkałem się z kolegą który mieszka w UK i leci na Primce z testem już 1,5roku, dorzucał tylko deke na jakiś tam okres masowy i muszę powiedzieć, że bardzo solidnie to wygląda. Ten mięsień naprawdę dobrze wygląda.
Juz przetestowałem tyle środków i najlepszy test, deka i masteron ... No i gdyby tren nie rył tak flaków to wogole bym z niego nie schodził
Co do primy to słyszę wiele pozytywnych opinii i sam widzę po chłopakach przy dłuższej perspektywie że to fajnie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 1263 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43077
Ja na primie siedzę już ponad pół roku, stosunek do testa 2-1 obecnie (test-prima) wcześniej bylo 2.5-1. Estro bez IA trzymane 40-60 dzięki primie. Środek fajny jak dla mnie, ale nie nadaje się do swiniomasy i łapania złudnych kilogramów ;)
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21768 Napisanych postów 30965 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 1263 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43077
Tak, 500testa + 250primy + 200mastera leciało ponad pół roku. Teraz test, prima bez zmian a master poszedł na 400. I robie małą docinke ;)


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-05-26 12:44:39

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 2526
LevelPl
Tak, 500testa + 250primy + 200mastera leciało ponad pół roku. Teraz test, prima bez zmian a master poszedł na 400. I robie małą docinke ;)



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-05-26 12:44:39

Z jakiego labu masz primke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4075 Napisanych postów 3424 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18481
BarteQ BQ
Michass90
Panowie dodałem Primke ( 1 komtakt z Primą ) idzie jakoś 2 tydzień może i co zauważyłem woda podskórna zesszła ładnie, choć też pije miętę od 2-4 dni ze względu na te problemy co pisałem na trawienie

Ile testa do primy lecisz?
Ogólnie to zastanawia mnie ten środek coraz bardziej. Ostatnio spotkałem się z kolegą który mieszka w UK i leci na Primce z testem już 1,5roku, dorzucał tylko deke na jakiś tam okres masowy i muszę powiedzieć, że bardzo solidnie to wygląda. Ten mięsień naprawdę dobrze wygląda.
Juz przetestowałem tyle środków i najlepszy test, deka i masteron ... No i gdyby tren nie rył tak flaków to wogole bym z niego nie schodził
Co do primy to słyszę wiele pozytywnych opinii i sam widzę po chłopakach przy dłuższej perspektywie że to fajnie wygląda.


Testa daje 350 week Prima 200 week , w 1 tygodniu dałem Prime 300 aby zaczela kręcić

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 1263 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43077
BarteQ BQ
LevelPl
Tak, 500testa + 250primy + 200mastera leciało ponad pół roku. Teraz test, prima bez zmian a master poszedł na 400. I robie małą docinke ;)




Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-05-26 12:44:39

Z jakiego labu masz primke?

Panax, trochę czuc dyskomfort ale działa jak należy;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4075 Napisanych postów 3424 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18481
LevelPl
Michass90
Panowie dodałem Primke ( 1 komtakt z Primą ) idzie jakoś 2 tydzień może i co zauważyłem woda podskórna zesszła ładnie, choć też pije miętę od 2-4 dni ze względu na te problemy co pisałem na trawienie

Bo prima uwala estro, mało estro to mało wody


Tak właśnie myślałem ale zapytać można czy podzielić się " doświadczeniami " ale dla mnie pozytywne zaskoczenie jeśli o Prime chodzi

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed






Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


Jak bierzesz ipp przed śniadaniem to ile czekasz żeby zjeść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed







Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


,,,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium