SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7685320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1086 Napisanych postów 672 Wiek 43 lat Na forum 227 dni Przeczytanych tematów 7101
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed







Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


Jak bierzesz ipp przed śniadaniem to ile czekasz żeby zjeść ?



30 minut.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed







Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96243 Napisanych postów 366789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676089
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed







Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


Jak bierzesz ipp przed śniadaniem to ile czekasz żeby zjeść ?


Dexilant można brać po posiłku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96243 Napisanych postów 366789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676089
Primka fajna tylko u mnie mocno ubija u mnie e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4037 Napisanych postów 3380 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18241
lodzianin1
Primka fajna tylko u mnie mocno ubija u mnie e2


Jak szybko u Ciebie ubija e2 ? I jak dawki lecisz ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4037 Napisanych postów 3380 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18241
lodzianin1
Bizon998
Mind f***er
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed








Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.


Jak bierzesz ipp przed śniadaniem to ile czekasz żeby zjeść ?


Dexilant można brać po posiłku


Z IPP to Dexilant jest że tak określę najmniej szkodliwy .. bo te pantoprazol czy omeprazol to szkoda brać, po drugie IPP bierze sie max 8 tygodni bo późnej IPP dają więcej szkody niż pożytku
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96243 Napisanych postów 366789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676089
750 testa I 500 primybi e2 dolne widelki teraz leci ok 600 cypio ok 300 trochę ponad primki i e2 trochę nad widelkami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Lekarz zleca 3 miesiące brać te ipp przejdę na dexilant bo znalazłem na kwadracie sam nie wiem jak długo to brać w końcu czeski film






Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 13:34:49

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 13:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96243 Napisanych postów 366789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676089
Ja biorę już 3-4 lata i raczej będę lecial dożywotnio mi powiedział lekarz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 442 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75170
W tym roku po skończonej redukcji zamierzam wejść na stałe na GH. Tak samo jak jestem na teściu od wielu lat bez żadnych przerw. To chyba ten wiek i ten czas w którym mnie na to stać. Ale też i bez przesady bo w apteczny nie chcę się władować. Za duże koszta nawet żyjąc za granicą. I tutaj mam pytanie. Osoby na których polegam od dłuższego czasu mają GH ale wydaje mi się on zbyt tani. Trochę włożę patyk w mrowisko ale uważacie że można kupić 100iu dobry prawdziwy underowy GH za mniej Czasem słyszę ceny lekko ponad i zastanawiam się dlaczego to jest takie tanie w porównaniu do apteki. Strony internetowe też proponują niewygórowane możliwości.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-05-26 14:30:14

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium