SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7760717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96385 Napisanych postów 366936 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676537
No tutaj tylko badania jak ug pozostają
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed




Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96385 Napisanych postów 366936 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676537
To ile ty jesz tych ipp dziennie?
Pomyśl może i pogadaj z lekarzem o prokicie 3 razy po 50 do głównych posiłków u mnie sprawdza się idealnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12532
Teraz samą enamere 40 mg no i mam ten prokit to wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 1801 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31270
Ipp lepiej dzialają na czczo i dawac dawke np 40mg.Ma to znaczneie w dzialaniu.Prokit warto wrzucic Sobie napewno pomoze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4071 Napisanych postów 3413 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18439
Panowie dodałem Primke ( 1 komtakt z Primą ) idzie jakoś 2 tydzień może i co zauważyłem woda podskórna zesszła ładnie, choć też pije miętę od 2-4 dni ze względu na te problemy co pisałem na trawienie

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8645
Wróciłem na siłownie po 2 miesiacach. Nigdy nie miałem takiej przerwy. Co mnie zdziwiło to to, że robiac do upadku miesniowego (czyt. do niemoznosci zrobienia kolejnych powtorzen, to czasem probowalo jak np. na tricepsie jeszcze pare razy wymachnąć, zamachnąć, ale nic nie poszło lub do max połowy ruchu), to na drugi dzień brak zakwasów generalnie. Robiłem całe ciało, uda, czwórki, łydki, wszystko, jedyne co czułem to jak jest łokieć, to trochę nad nim z 3 cm, z tyłu ręki (twarde jak dotykam), przy próbie napinania tricepsa i bicepsa. Oczywiscie triceps i biceps nic nie bolał przy napinaniu. I tak mam na obu rękach. I jedynie przy rozszerzaniu rąk , czyli rozciąganiu klaty, wtedy czuję. Co jest nie tak i dlaczego nie mam zakwasów ćwicząc tak, że nie zostawiałem powtórzeń w zapasie? Jedyny problem z chodzeniem mam podczas treningu nóg (podczas!, zwłaszcza krótko po serii, do 30-60s), a zakwasów niemal żadnych. No chyba, że zrobie przysiad głęboki, wtedy dwójki przy pośladkach czuję, ale chodzę normalnie (brak dyskomfortu), biegać też mogę. Pierwszy trening zrobiłem w piątek, nie było zakwasów, więc poszedłem też w sobotę i ćwiczyłem również całe ciało (bez klatki). Dzisiaj niedziela, gdzie są zakwasy? Możliwe to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 2526
Jak pojawi się biegunka wrzuć 4g węgla aktywnego 2-3 razy dziennie musi pomóc objawowo.
Ipp działa najlepiej na czczo jak kolega wyżej już napisał. Prokit 3x50mg robi robotę. Sam przy różnych problemach z jelitami wrzucam. Maslan sodu slzacznij suplementowac przez dłuższy czas, to grosze wychodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 772 Napisanych postów 1257 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42998
Michass90
Panowie dodałem Primke ( 1 komtakt z Primą ) idzie jakoś 2 tydzień może i co zauważyłem woda podskórna zesszła ładnie, choć też pije miętę od 2-4 dni ze względu na te problemy co pisałem na trawienie

Bo prima uwala estro, mało estro to mało wody
3

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1086 Napisanych postów 672 Wiek 43 lat Na forum 233 dni Przeczytanych tematów 7191
Bizon998
Siema mam biegunki co 2 tygodnie mam refluks biorę dostinex od 4 miechów to powoduje zapalenie żołądka napiję się powerejda i na kibel napiję się soku i to samo czuły jestem w huvj lekarz mi przepisał lek enamera biorę od 3 tyg.. niewiele pomaga miałem brać 30 min przed na czczo a biorę do posiłku tak mi wygodnie na ulotce tak piszę że można brać ten lek jest dobry ? czy konieczne muszę brać na czczo ? Myślałem dorzucić siemię lniane po dexilant , mesopral źle się czuje na jedzenie także muszę uważać i w brzuchu czasem się przelewa i jak biorę potas w tabletkach nieorganiczny to czuje go na brzuchu i pierdzenie jest ed





Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2024-05-26 08:59:59



U mnie IPP musi być na czczo, inaczej nie działa, a raczej działa bardzo słabo i z dużym opóźnieniem, trzeba wtedy zwiększać dawkę. A tak, 10-20mg z rana na czczo robi robotę.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium