SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7398880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
Teodorrr
snara
Creme
Z boku po 3,5ml e5d 0.7x40 ale kropelka soku wyleci zazwyczaj mimo tego ze wpuszczamm powoli i po podaniu całości jeszcze chwilę igle wbita zostawiam A mam pytanie taki mix prebiotyk/probiotyk z apteki wystarczy jako profilaktyka dla jelit przy małej dawce Trenaa e ?


Kup sobie do picia joy day probiotyk dobre sa, jest wersja sport



Przy oralach też się sprawdzi to?

Przy oralach tez pomagaja, stosuje i chwale sobie joy day , zwlaszcza wersję sport.
Co do kucia ostatnio najszersze mi podchodzą, wchodzi jak w maselko.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uda , tricki , najlepsze moje miejsca . Na zmianę cisne . W tric 3 ml ,
Udo 5 ml bez probl
Stany zapalne jak jyz to po jakimś p***owatym soku . Lub źle przybite


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-11-14 12:52:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
dmq92
Creme
No wrzuciłem vitala do gorącej wody nie do przesady co mnie pokusiloo dorzucić te diabelska substancje na T i nie jest to męski hormon %) zdrowy rozsądek mówi zostaw a JA mówi wbij %)


Jeżeli tren dna enan to nie wbijaj go ziomek. Tez mialem krysztal i potem 40 ml ropy.
no dna ale nic sie nie dzieje zero bolesnosci czy obrzęku jedynie czuję się trochę przyj**any i jakby grypa mnie brała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Załóżmy dieta na 2800 kalorii.
B 250
T62
W308

I jak jest u Was? Teoretycznie najważniejsza jest ilość wciagniecia kalorii. Ale załóżmy, że nieraz zamiast powiedzmy 308 wegli, zjemy 150,a resztę kalorycznosci dołożymy z tłuszczu. Czy bardzo to będzie utrudnialo redu, czy jednak jak nie przekroczymy tego deficytu to i tak redu będzie pięknie śmigala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
serio pytasz o takie rzeczy bijac saa? przeciez to sa podstawy podstaw.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Po tygodniu brania 2x 500mg metforminy cukier z 99 na niecałe 80 odebrałem badania jednak działa do tego apetyt stabilny mimo brania T 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Przykra prawda ale realia są takie, że dużo jak nie większość osób sięgających po saa nie ma podstawowej wiedzy o treningu czy diecie. Znam sporo takich osiedlowych koksików, jeden as leci gram testa z trenem a nawet nie ćwiczy a dietę to leci sniffem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Może miesza z kreatyna i aminokwasami %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wpadnij do anglii na silke, to dopiero sa mecyje kazdy jeden bije a wyglada dwoch. oni koncza paczki chipsow w szatni i ida trenowac, a w trakcie jeszcze jakiegos batonika przegryza

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie ile ashwagandhy i różeńca górskiego na 1 kontakt ? W jakie firmy celować ? Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium