SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 743
thx jogger a teraz jeszcze jedno pytanie czy plaster szynki mozna zastapic udkiem z kurczaka male udka a jak nei to jaka szynke mam kupic i jak duze plastry chodzi mi o grubosc dzisiaj 2 dzien nie czuje glou tylko w nocy bo siedze gdzies do 2 w nocy a od 12 mnie juz rozwala zeby cos zjesc ale nic nie ejm silna wola lol zycze w szytskim wytrzymalosci narazie

smrut perfum i zapach gowna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
jogger, a może by tak zrobić FAQ z tych 196 stron? Siąść, cierpliwie przeczytać, wyłuskać pytania i Twoje odpowiedzi? Sama zadawałam powtarzające się tu pytania, coraz bardziej podziwiam Twoją cierpliwość, poważnie

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
Witajcie, zostały mi dwa dni diety, utrata wagi mniejsza niż oczekiwana (póki co)....a energii mam wręcz nadmiar, pomimo że ruchu sobie nie żałuje. Zastanawiam sie tylko dlaczegi waga stanęła...Jogger mam pytanie: czy jest jakas norma ilości ruchu dziennie żeby nie było przyrostu masy mięśniowej? Może ja popełniam jakiś błąd, bo już parę razy mi się zdarzyło, że wraz ze wzrostem aktywności fiycznej staję się cięższa...Proszę o odpowiedź.

No i powodzenia dla wszystkich którzy zaczynają, albo są w trakcie. Dacie radę!!

********************************
Człowiek-nie sznurek, wszystko wytrzyma:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1994
Dziś rozpoczęłam pierwszy dzień diety.
Jedna sprawa nie daje mi niestety spokoju. Wczoraj parokrotnie mierzyłam temperaturę. Termometr pokazywał 35,6-35,2 stopnie (najniższa temp. była po wieczornym bieganiu). Martwię się takim znacznym spadkiem temperatury i tym jak ona wpłynie na dietę (podejrzewam, że efekty będą mniejsze niż u osób z normalną temperaturą). Dodam jeszcze, że przez ostnie 2 miesiące nie stosowałam żadnej diety, a przyczynę tak niskiej temperatury upatruję w stosowaniu pigułki any. Czy jest jakiś sposób na podwyższenie temperatury? Czy i w moim przypadku jest wskazane łykanie kelpu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1994
poczytałam i wydaje mi sie, że powinnam brać kelp+Bilobil+ 200 lub 300 mg witaminy E (co do ilości tej witaminy znalazłam różne informacje) i nie zaszkodzi do tego dodać 1 tabletkę tranu.

Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.

A i jeszcze jedno: tak sobie myslę, że skoro mam spowolniony metabolizm przez pigułke anty to dieta kopenhaska jest jak najbardziej wskazana-bo w jej efekcie może mi podskoczyć metabolim. A może jestem w błędzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
zaczynam od jutra !!! dzis zrobiłam niezbędne zakupy i od jutra bede walczyła razem z Wami.... wiem ze warto. Moje kolezanki przechodziły juz przez te diete, jedna straciła 13 kg, druga 9 kg. zobaczymy jak bedzie w moim przypadku. mam zamiar wytrwac do konca, kiedys juz probowałam ale reżim wydał mi sie za ostry, ale od tamtego czasu niezle sie zaokragliłam i postanowiłam ze teraz sie nie zlamie i wytrwam do konca. bede z Wami codziennie, Wasze wypowiedzi zmotywowały mnie najbardziej. pozdrawiam serdecznie i dziekuje za to ze jestescie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
czy plaster szynki mozna zastapic udkiem z kurczaka male udka a jak nei to jaka szynke mam kupic i jak duze plastry chodzi mi o grubosc dzisiaj 2 dzien nie czuje glou tylko w nocy bo siedze gdzies do 2 w nocy a od 12 mnie juz rozwala zeby cos zjesc ale nic nie ejm silna wola
"
Zastąpić można, ale je się tyle, żeby zaspokoić głód. Jeśli w nocy cię bierze uczucie głodu, to możesz zjeść o tej 12tej ekstra białko, bo inaczej organizm zacznie oszczędzać kalorie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
czy jest jakas norma ilości ruchu dziennie żeby nie było przyrostu masy mięśniowej? Może ja popełniam jakiś błąd, bo już parę razy mi się zdarzyło, że wraz ze wzrostem aktywności fiycznej staję się cięższa
"
To nie kwestia ilości, ale intensywności. Intensywny wyiłek - anaerobowy - powoduje rozbudowę mięśni. W sumie nie jest to złe, bo
1. więcej mięśni=większy metabolizm spoczynkowy i łatwiej uzyskać ujemny bilans kaloryczny
2. więcej mięśni=mniejszy procent zawartości tłuszczu w organiźmie, a to jest decydujące dla zdrowia, nie waga jako taka

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
poczytałam i wydaje mi sie, że powinnam brać kelp+Bilobil+ 200 lub 300 mg witaminy E (co do ilości tej witaminy znalazłam różne informacje) i nie zaszkodzi do tego dodać 1 tabletkę tranu.
"
200 czy 300mg nie jest takie istotne

"
A i jeszcze jedno: tak sobie myslę, że skoro mam spowolniony metabolizm przez pigułke anty to dieta kopenhaska jest jak najbardziej wskazana-bo w jej efekcie może mi podskoczyć metabolim.
"
Pigułka hamuje metabolizm działając na tarczycę, niskokaloryczna dieta może to jeszcze pogarszać, ten zestaw powyżej może pomóc. Ew. można dorzucić drugą kawę (min. 2 godz przed pierwszym posiłkiem), a jeśli masz żołądek OK, także aspirynę

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 743
bialko w proszku kupic czy normalne produkty np jajka lub cos takiego jogurt naturalny??

smrut perfum i zapach gowna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium