SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
No, ja już jestem po chrobie, wróciłam do normy i wracam do diety. Dziś jestm pierwszy dzień i szczerze mowiąc za pierwszym razem znosiłam go lepiej. Zobaczymy, co będzie dalej. Na razie wytrzymuję, ale szpinak zastąpiłam brokułami i już tak zostanie. Nie wiem jakim cudem poprzednim razem potrafiłam zjeść całe opakowanie a teraz patrzeć na niego nie mogę brrr. Trzymam za Was Kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2364
postanowilam dzisiaj zakonczyc diete i przejsc na jakies racjonalne metody zywienia siem [tzn.wg. tego co napisalam w poprzedniej wypowiedzi].. no i dorzuce ruchu troche..podobno hula-hop przynosi duze efekty jesli chodzi o pozbywanie sie "oponki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Czesc Wam
Wczoraj byl dzien szosty i mialam straszny kryzyzs.Wieczorem zjadlam hamburgera i batona.Ale nie zaprzestaje dziety,dzis jest kolejny dzien siodmy.Chociaz tak jak wspominalam wczesniej ta dzieta chyba nie dla mnie.Ja w 6 dni schudlam tylko 3kg i nie odwiedzam wc w dalszym ciagu, a tu chyba o to chodzi...

Poozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
Cześć!
Mam pytanie do tej diety.w necie pojawiają się różne odmiany, tak na prawde juz sama nie mam pojęcia ,która jest właściwa:(, najbardziej interesuje mnie czy można nie jeść szpinaku lub czyms go zastąpić oraz czy jajka musza byc na twardo?
dzieki za odpowiedż

cinddy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Szpinak można zastąpić brokułami, brukselką albo sałatą. Generalnie mowiąc, zielone, liściaste warzywa.
Jajka muszą być ugotowane na twardo, gdyż wolniej się trawią i na dłużej dają poczucie sytości.

Trzymam kciuki za ciebie
Powodzenia

Daniella

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Dziendobry Wszystkim

Dzis 8 dzien,waga dalej ta sama zrzucilam tylko 3 kg,ale to jest tez moja wina.Miedzy inyymi nie mam prawie ruchu,ale dzis postanowila wybrac sie na dlugi spacer.Nie moge isc pobiegac bo nie mam komu rano zostawic dziecka.A tez nie potrafie sie zmobolizowac na aeroby w domu :(

Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dorzuć łyżkę - dwie otrąb owsianych do każdego posiłku.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Dzien 9

Dalej nic tylko 3kg :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52
Hej Valezka - nie boj nic - bo na mnie tez srednio dziala ta dieta. Dzis moj 11 dzien. Przetrzymalam juz 3 wizyty w barze tylko przy szklaneczce wody :) Trzymam rygor jezeli chodzi o jedzenie. Zostaly mi tylko 2 dni. Ale jestem zalamana. Waga mi skacze z 64-65kg - czyli tak jak przed dieta.. Rano przd wypiciem czegokolwiek 63kg...Ale zaraz natychmiast nadrabiam to. Zobaczymy jak bedzie po diecie - pewnie sie odezwe.
Wczoraj dodatkowo skrecilam sobie noge :) wiec przez ostatnie 2 dni diety nie bede sie "ruszac" i spalac zadnego smalczyku ;/

Pozdrawiam, pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!!! Dzis moj 6 dzien. Wczoraj mialam kryzys najwiekszy na swiecie, w 5 dniu jest takie niedobre jedzenie... ryba byla okropna, a kurczak wyladowal... w ubikacji. Mam problem, bo dzis znow czeka mnie mieso, zawsze jadlam kurczaka, a teraz mam odruch wymiotny.. Macie jakis pomysl?
Valezka, nie łam sie, ja jak pierwszy raz robilam diete to tez nie moglam pojsc do toalety, ale po diecie wszystko ruszylo!!! Tylko ten hamburger i batonik to chyba cos ci i tak rozreguluja... A tak w ogole doszlam do roznych wnioskow. To przede wszystkim dla tych, ktorzy sie nasluchali jak to podczas tej diety czlowiek sie strasznie czuje. Robie ja trzeci raz i juz sporo wnioskow moge wyciagnac. Pamietajcie, ze oczywiscie wszystko zalezy od organizmu, ale np ja nie moge uprawiac sportoe. Za 2 razem plywalam codziennie, robilam brzuszki i nie moglam bez zaslabniecia dojsc do sklepu obok... Pamietajcie, ze ta dieta to tylko o 500kcl! Trzeba bardzo uwazac. Moja rada to schudnac nawet te 2, 3 kilo, nie przemeczac sie, po prostu odpoczywac a po skonczonej diecie na basen albo silownie! Naprawde dziala! Pozdrawiam wszystkie wojowniczki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej