SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Ej no co z wami?? Czemu nikt nic nie pisze??!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Isia wg mnie masz chyba 15 lat
ja dalej brnę w tą diete, na dzień dzisiejszy jestem rozdrażniona i wszystko mnie wnerwia! na dodatek w domu unosi się zapach Murzynka.... ;-( Do końca życia mam wstręt do sałaty i brokółów!! bleee....
pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
ja przed tą dieta loobiłam brokuły, a teraz jak tylko jej czuje to mi sie nie dobrze robi , blechhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Znowu nikt nie pisze... Ja rozumiem ze sa wakacje, lae czy nie myślicie ze dzieląc się z innymi swoimi odcczuciami na bierząco pomagacie sobie na wzajem?? Pisać mi tu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łaaa!! wczoraj to myślałam, że już zrezygnuję z diety!! Ale byłam słaba!! dziś jest trochę lepiej! dam rade! jeszcze tylko 6 dni!! :) aha schudłam 3,5kg! zawsze coś pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
czy przy tej diecie moge zażywać Ultra Ripped bez efedryny??

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
tak

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie ok, waga stoi raczej w miejscu i nic już nie chudne :( ważę 59,90 jeszcz tylko 2 dni!! :) pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakończyłam dietę :) schudłam 4,5kg :) papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!
Muszę powiedzieć,że kilka dni zajęło mi przeczytanie wszystkich postów.Jestem zafascynowana tą dietą.Od kiedy jestem na L4 (mam rękę w gipsie) wychodowałam oponki na brzuchu i spodnie też ciasnawe.Nigdy nie stosowałam żadnej diety ale jestem przekonana że to coś dla mnie.Przeczytałam również że dieta ta sprzyja rzuceniu palenia,co zamierzam zrobić.Kawę piłam ze 4 razy w życiu bo wolę herbatkę :) Całe szczęście że nie lubię słodyczy,ale za to uwielbiam dania tradycyjne tj. bigos,gołąbki,fasolkę po bretońsku,pierogi...Uwielbiam jeść,nigdy nie zostawiłam resztek na talerzu,jem tyle ile widzę :) Na śniadanie nieraz pół chlebka :) Myślę że rozciągnął mi się żołądek i mam zamiar to zmienić,a także dotychczasową dietę.Jestem gotowa do wprowadzenia kawy i rogalika w codzienny jadłospis.Oczywiście liczę na wasze rady i wsparcie :) Mam nadzieję że mogę liczyć na pomoc Joggera w ułożeniu jadłospisu po zakończeniu 13-stki :) Myślę że wytrwam-jestem pozytywnej myśli.Pozdrawiam wszystkich i również życzę wytrwałości.Całuski:)
PS.Do Joggera.
Czy myślisz że ta dieta jest odpowiednia dla takiego żarłoka jak ja?Poza tym biorę witaminki NUTRILITE Daily (dietetyczny środek spożywczy,zestaw witamin i składników mineralnych do uzupełniania codziennej diety).Wolę zapytać kogoś kto już to przeszedł,jak widać jesteś królem tego forum:)
PS.2.Dietkę zaczynam za kilka dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium