SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
Ojjj, Titonti, wszędzie tyyyle pokus dookoła :( Naprawdę bardzo sie staram, by nie ulec i trwam poważnie Chyba baaardzo, ale baaaaaardzoe pomaga mi ten luz w spodniach, który zaczynam czuć To mi dodaje silnej woli i motywuje :)
A poza tym w połowie września jestem zaproszona na wesele, hi hi
Mam spuer kieckę po weselu siostry, której nawet wolalam nie mierzyć teraz. Ale mam tez i spódnice fajną, do której musiałabym dokupic górę, ale która po diecie może mi lecieć w dół - hehehe Ale ten fat chyba przeboleję

Zjadłam juz lunch - szpinak, pomidor i owoc (kiwi)
Tak jadłam i myslałam, Bożeeee... tragedia... nie dość, że cały ranek burczało w brzuchu, to jeszcze nie przestanie... Chyba ten trzeci dzień jest jakiś kryzysowy dla mnie Ale zjadłam jakos jest.. Pozostaje się 'poić' do obiadu..
A wytrwać musze i już!!!
Wyjęłam dzisiaj spódnicę swoją ulubioną, która ostatnio leżała na mnie jak ulał dwa lata temu. W tamtym roku cos tam sie w nią wcisnęłam, ale to nie było to :( Pojeżdżała do góry, hehe Jejj, bardzo bym chciała w nia wejść..
No ale pozyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że tak będzie!

Trzymajmy sie dziewczyny i nie dawajmy sie pokusom!!
Pamiętaj Titonti!!!!!!!!!!!!!!!

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Zmiksowanie jogurtu naturalnego z owocem brzmi zachęcająco
Jeśli ma się problem z wypróżnieniem, to znaczy, że brak błonnika i wtedy można posiłki uzupełniać łyżką - dwoma otrąb owsianych. Praca jelit (ruch robaczkowy) to też wysiłek, i do tego czerpiący energię z tłuszczu (należy to do metabolizmu spoczynkowego).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
Edzia, jak Ci mija dzień trzeci??
Mi cos cięzko, jakośc dziwnie głodna jestem Przez te dwa pierwsze dni tak nie miałam Czyli jest cos gorzej niz na początku...
Ale się trzymam, i nie zamierzam sie poddać Oooom nie!!

Titionti, a jak Ci mija diety dzień pierwszy?

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 162
U MNIE WSSZYTKO OK ;) DAJE SOBIE RADE, TYLKO DO OBIADU ZAMIAST ZJESC JEDEN PLASTEREK SZYNKI ZJADLAM DWA ;) NO CO... BYLAM GLODNA ;) HI HI HI, A ZAMIAST SZPINAKU ZJADLAM SOBIE FASOLKE SZPARAGOWA...BYLO PYSZNE ;) TROCHE MI BYLO ZAL, GDY RODZINKA OBZERALA SIE SCHABOSZCZAKAMI, KARTOFELKAMI I INNYMI RARYTASAMI, ALE DALAM SOBIE Z TYM RADE ;) JESTEM DOBREJ MYSLI ;) 3MAM ZA WAS I ZA SIEBIE KCIUKI ;)

Bede silna, nie poddam sie...wytrwam...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
jej ten JEDEN PLASTEREK SZYNKI to zabrzmialo jakby to byl taki cieniutki jeden plasterek...mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze to ma byc 10dkg:)
pozdrawiam

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
Ale tych plasterków szynki moze byc i 5 - bo jest adnotacja, ze ten palsterek w rozpisce, to dobry plaster, bo ma ważyć 10 dkg

Ja tez mam sie juz teraz ok
Zjadłabym coś, no ale cóz... Chyba powoli zaczynam wierzyc w moja silna wolę Oby tak dalej.

Zastanawia mnie czy ten twraozek naturalny jutro, to moze byc serek wiejski? moze ktos wie?

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
moze byc:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
Nooo, Patka mnie wyprzedziła Czyli to MA byc PLASTER

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ma byc plaster i moze byc serek ziarnisty czy tam wiejski:) ale rownie dobrze moze byc ser bialy chudy wymieszany z jogurtem naturalnym bez cukru:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 162
JA NIE MAM WAGI WIEC NIE WIEM ILE RAZEM MIALY TE PLASTRY SZYNKI, I NIE MAM WYRZUTOW SUMIENIA, BO ODBILAM SOBIE TEN DRUGI, ZA TO ZE NIE JADLAM RANO GRZANKI A ZRESZTA, W CIAGU 3 DNI SCHUDLAM 4 KG, WIEC NIE BARDZO SIE PRZEJMUJE TYM ZE ZJADLAM O PLASTEREK ZA DUZO SZYNKI ;)
A JA JUTRO NA LUNCH BEDE JADLA TWAROZEK...CHUDY, A NA OBIAD, JOGURT ZMIKSOWANY Z GRUSZKA ;) MIODZIO ;) POZDRAWIAM ;)

Bede silna, nie poddam sie...wytrwam...!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium