SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej!! słuchajcie dzis mój 9 dzien, czy to normalne ze tylko raz sie wyprózniałam?? a jesli chodzi o befsztyka to jak go przyrzadzacie bo mam juz dosc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z wypróżnianiem to ciżęka sprawa bo wszystko co zjemy chyba zostaje zużyte przez organizm i mało tego zostaje;/ ale dziś mój 6 dzien i 3 razy się wypróżniałam, pije bardzo dużow wody minimum 3 litry, do tego herbata i przed snem spróbuj wypic szklankę letniej wody z sokiem z połówki cytryny, słyszałam ze skutkuje, sama stosuję i jak narazie jest ok.

mój befsztyk wkładam do miseczki z wodą , pieprzem, odrobiną soli, majerankiem, oregano na noc
rano wyjmuję , kładę w folię aluminiową, starannie owijam i piekę w piekarniczku aż zrobi się mięciutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
NO WIEC WCIĄZY NIE JESTEM....HURAAAA
ALE DZISIAJ ZAUWAZYYŁAM 1CM W PASIE MNIEJ TO TEZ W SUMIE MAŁO...ALE NIC NIE LAMIE SIE I WALCZE DALEJ CMOK DLA WSZYSTKICH

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132702
Saruniu!
Czy pijesz wystarczające ilości wody? Bo może tutaj jest problem.
Jak masz problemy z wypróżnianiem, to dodaj otreby owsiane, np do jogurtu albo serka, czy jako panierkę do mięska. Jeśli nie możesz się wypróżnić, to moze też być powód braków postępów w utracie wagi. Nie dość ze masz pełne jelita, to jeszze organizm zatrzymuje wodę.
Wypij nawet teraz szklankę wody z cytryną, najlepiej ciepłą (wiem że fuj ale szybciej zadziała).
Poza tym nigdy nie chudnie się liniowo, zawsze są to mniejsze lub większe schodki, liczy sie ostateczny rezultat.
Trzymaj sie.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
no pije z 2l na pewno!! oki sprobuje ta wode z cytryną! a tak wogole to moge pic minerlake z cytryna przez cały czas bo takiej zwykłej to ja nie lubieeee...!!! moze nie moge juz schudnąc z tego względu ze od lutego to kwietnia schudłam 9kg i dalej sie nie da....?

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8969
powiedz przez ile czsu schudłaś te 8 kg na thermie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1241
Dziś jest mój 12 dzień wytrwałam jestem z siebie taka dumna.

Schudłam 6kg ,ale to dla mnie jeszcze za mało chce ważyć 55kg czyli jeszcze 4kg mam do zrzucenia.
Słyszałam że po kopenhaskiej chudnie się jeszcze 2 tygodnie po zakończeniu czy to prawda???

Co myślicie o diecie warzywno-owocowej po zakończeniu???
(uwielbiam warzywa i owoce, dlatego o niej myślę jak dla mnie w kopenhaskiej jest ich za mało, wole zamiast jednego posiłku zjeść sobie jabłuszko)
A jaka dietę proponujecie???


Pozdrawiam wszystkich odchudzających się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oliweczko, czy sie chudnei dalej czy tyje to zalezy od naszego jedzenia.
jesli wtrocisz do poprzedniego jedzenia, to w ciagu tygodnia wroci te 6 kg i jeszcze kilka.. 13 dni to za krotko, zeby organizm przyzwyczail sie do tej nizszej wagi. Czytalalm, ze potrzeba nawet 2 - 3 lat zeby organizm sie przywyczail )))))
Jesli zastosujemy kolejna diete mamy szanse na utrzymanie wagi a jesli dieta bedzie rozsadna, to i na dalsze chudniecie
Diety o ktorej mowisz nie znam... ale uwazaj na owoce!
One maja fruktoze. Jesli wprowadzisz ich za duzo, mozesz przytyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1241
Wypisze tu kilka diet nad którymi się zastanawiam i proszę o opinie na ich temat (bardzo ładnie proszę):

&#61623; Dieta dr. Atkinsa
&#61623; Dieta dr. Haya (niełączenia)
&#61623; Dieta Warzywno- owocowa (jak już wcześniej napisałam uwielbiam warzywa i owoce)
&#61623; Dieta jogurtowa (jogurty też)
Jeśli macie jakieś fajne propozycje to napiszcie...
Jutro kończę już moja dietkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się zastanawiam nad grejfrutową , wczesniej o niej pisałam
Śniadanie:

Pół grejpfruta, zaplanuj również czarną kawę zbożową lub herbatę
Nasza podpowiedź: Używaj słodziku zamiast cukru !

Lunch:

Pół grejpfruta, dwa jaja na twardo, sałatka pomidorowa z sosem (Vinegar, cytryna, zioła)
kromka chleba tostowego na ciepło, bez tłuszczu !

Obiad:

Pół grejpfruta, 4-6 plasterków szynki z indyka lub wieprzowej
Pół główki sałaty zielonej z sosem (Vinegar, cytryna, zioła) , kawa zbożowa lub herbata




lub nad https://www.sfd.pl/temat139927/



1) jajecznica z 3jaj + pomidor zapiekany z serem + maślanka
2) 150g twaróg + 5g oliwa z oliwek + 10g słonecznika + 10g dyni
3) 200g pierś z kurczaka + gotowane warzywa / suruweczka + 10g oliwy z oliwek
4) 250g jogurt + grejpfrut
5) pasta - 50g tuńczyk + 50g twaróg + jajko na twardo + przyprawy

1) 25/30/15 - 430ckal
2) 30/20/10 - 340ckal
3) 35/10/20 - 310ckal
4) 15/5/30 - 225ckal
5) 30/10/2 - 218ckal
_____________________
135b/75t/77w - 1523ckal



niech i mi ktoś pomoże joggerze gdzie jestes?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej