SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mugu!

To jestesmy na tej samej wycieczce :)
Ja tez dzis 6 dzien :)
Ja juz mam z glowy 3,7 kg :)

Z Joggerem zgadzam sie w 100 %
Po wyjsciu z kopenhaskeij konieczny jest kolejny posilek, aby zmusic organizm do przyspieszenia metabolizmu. I powinien na poczatek byc to bialkowo- warzywny.
Jesli chodzi o produkty weglowodanowe to do nich daleka jeszcze droga :)

Owoce niestety zawieraja fruktowe i WG MNIE albo jemy je zamiast posilku albo wcale. Ja na szczescie nie lubie owocow i mam ten problem z glowy.
Zastanawiam sie tylko czy nie wpowadzic sokow warzywnych. Takich robionych w domu, w sokowirówce. O sokoach z kartonu nie trzeba chyba pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 239
Posiłek białkowo-warzywny co to znaczy, jakie produkty może zawierać oprócz warzyw oczywiście???? i jeszcze jedno: Czy dobrze rozumiem: albo posiłek warzywno-białkowy, albo owoce???? i czy ten dodatkowy posiłek to kolacja?
czekam na odpowiedz i wszystkich serdecznie pozdrawiam i zyczę powodzenia w odchudzaniu.

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Białko to mięso, wędlina (wszystko chude), ryby, jaja, nawet tofu. Dodatkowy posiłek to kolacja, oczywiście nie późna

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ketoza 'dietetyczna' to stan intensywnego spalania tłuszczu na
potrzeby energetyczne organizmu, przy b. niskiej podaży
węglowodanów. W jej wyniku powstaje duża ilość ciał ketonowych, co
można zaobserwować w wydalanym moczu (paski KetoDiastix). Jest
jeszcze ketoza u cukrzyków, gdy przy niepodawaniu insuliny z
zewnątrz we krwi jest jednocześnie i glukoza, i ketony.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 239
Serdecznie dziękuje jogger. Przepraszam że Cię tak męczę, ale czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czy można zamiast posiłku warzywno-białkowego zjeść same świeże owoce? i dlaczego nie można mięska z owocami???

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12805
Witam mam pytanie czy diete ta mozna uzupełnic siemiem lnianym zamiast olejem lnianym . I o jakiej porze to spożywac ???????/
Własnie rozpoczołem dzisiaj dietę boje sie że moge mieć problem z wypróżnianiem a nie chcę sie faszerować jakimis senesami itp.
Czy po 13 -stce mozna przejść na Atkinsa ????

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 239
Jogger

ale my Cie męczymy tymi pytaniami

otóż przeczytałam w pewnej gazecie zajmującej się zdrowiem, urodą i fitnes, że przeprowadzono badania i przez pół roku ok 500 osób jadło codziennie 100g orzeszków, okazało się, że lepiej jest jeść włąśnie orzeszki niż czekoladę i batoniki, bo orzechy nadają poczucie sytości i je się mniej innych rzeczy. Osoby poddane eksperymentowi nie przytyły ani pół kilograma. Co o tym sądzicie??

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mugu :)

Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że nie należy z niczym przesadzać
A nam.. potrzeba troche więcej witamin niż jest w orzeszkach :)
A ja wolę czekoladę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wam, przede mna 5 dzien Mam nadzieje ze wytrzymam, choc dzis juz mialam pokusy i np. wachalam zupe grzybowa mojego taty ;/ Dlaczego tego 5-tego dnia nie moge wypic kawy na sniadanie przed marchewka? Czy to bardzo wazne? Wcale nie moge nic wypic? Zadnej herbaty? Nawet ziolowej? Tylko wode?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Papilote!

Ja pije rano kawe z cukrem a potem druga bez cukru
w 5 dniu wypilam te kawy ZAMIAST marchewki :)
uznalalm, ze nie przezyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej