SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
hey oliweczko to o thermie mowiłam do isi, ale jak chcesz dowiedziec sie czegos wiecej o tym specyfiku dam linka, powiem tylko ze to super termogenny spalacz tłuszczu i daje nizłego kopa..hahaha no i jesc sie nie chce wcale~!!!!
https://www.sfd.pl/temat21347/ 

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Therma to siekiera - można od niej dostać tzw. trzęsionki (nadmiernego pobudzenia). Działa tak jak się nazywa - zwiększa termogenezę (spalanie tłuszczu na wytworzenie energii) - i tak ma też działać kopenhaska, tyle że niechemicznie nic dziwnego, że po takiej akcji kopenhaska nie daje Ci kopa . Teraz możesz ją traktować najwyżej jako dietę zapobiegającą jojo. Co do jedzenia po kopenhaskiej - nieustająco radzę nie zmieniać zasad ogólnych, jeśli nam pomogła, tylko stopniowo i ostrożnie wprowadzać zmiany: najpierw dochodzi kolacja, potem dodajemy do posiłków inne warzywa, potem 2gie śniadanie, potem owoc do każdego posiłku, cały czas obserwując wagę i obwody.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
nooo i wsumie tez tak myślałam chcociaz z drugiej strony te posiłki w kopenhaskiej s ą tak znikome ze myslałam ze ze wzgledu zmniejszczenia o 100% ilosci jedzenia cos schudne...(
ale dzieki za odpowiedz
p.s
pociągne diete do konca dziś 7 dzien!!! chyba najgorszy!!!

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joggerze!
więc muszę kontynuować kopenhaską dokładając posiłek i składnieki hmmm czyli po 13 dniu przejście na grejfrutową nie byłoby najlepszym rozwiązaniem a potem jak po kopenhaskiej kształtować swoje menu , czyli to co wyżej wymieniłes? czyli najlepiej zrobic tak jak mówisz? więc grejfrutowa odpada? proszę odpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś mój 7 dzień wczoraj pokusiłam się o 2 cukierki, diety nie przerywam schudłam 4,5 kg , jestem zadowolona ubyło mi 3 cm w biodrach, 2 cm w pasie i 2 cm w biuście
jakie dziś mięsko jecie? ja najchętniej wziałabym rybę ale nie wiem czy to dobry pomysł , dziś do posiłku dodaje pyszną słodką pomarańczkę

a jak u was wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moj 10 dzien, jeszcze 3 i bede mogla sprobowac czegos wiecej niz salata i szpinak, eh Czy myslala ktos nad tym, zeby w faze przejsciowa wkomponowac menu z zupy kapuscianej, warzyw i owocow? ta zupa tez spala kalorie a mozna jej jesc duzo i jest dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta zupa jest okropna brrrrrrr kiedyś ją ugotowałam, nie mogłam dojeść jednego talerza, reszte zjadł tata, schudł tego tygodnia 4 kilo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
prośba jeszcze raz! jak sie oblicza ig produktów??? a macie moze jakąś tabele z tym??? tylko po polsku....w tej angielskiej sie pogubiłam...
dzieki papa

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8969
Jak ta zupa wygląda?? tzn. jakich potrzeba składników??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklejam przepis ze strony http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm#30 - nazywa sie tam DIETA CUD, oprocz tej zupy je sie tez inne rzeczy, jest tam cala instrukcja co i jak. Dla mnie zupa byla pyszna, ale to rzecz gustu. Po prostu lubie kapuste.
Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze; składniki: mała puszeczka koncentratu pomidorowego, 3 szklanki wody, główka kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy. Warzywa poszatkować na małe kawałeczki, zalać wodą i gotować 10 min. na ostrym ogniu. Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Zupę można jeść ile się chce i kiedy się chce. Zupa nie daje energii. Im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie. Jeśli dłużej przebywasz poza domem, to radzę napełnić termos i zajadać się nią do woli.
Jak myslicie?
Przeskoczyc na nia po kopenhadze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej