SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No ja juz jestem na drugim dniu ciezko idzie ciezko. Nie wiem czy chudne jakos nie czuje nic, a zwaze sie dopiero na koncu waga stoi w piwnicy. Duza motywacja jest to ze mojej mamie rok temu sie udalo i nie tyje . Moze slabo troche mi jest ale sie mobilizuje zycze wszystkim powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 89
hej mam pytanie, jestem na tej diecie 6 dzien, wiem, ze nie mozna dodawac do niej innych skłądników, ale czy mozna je odejmować? nie cierpię jajek, ograniczam sie do jednego gdy jest koniecznosc zjedzenia 2 a jak trzeba jedno nie jem wcale, jesli chodzi o szpinak i brukselke tez ich nie jem, czy przez to że rezygnuje z części jadłospisu bede miała gorsze efekty? czy mozna tak robić? Wczoraj np ograniczylam sie do marchewki i troche ryby, rezygnujac z befszytku... Bardzo podziękuje za odpowiedz :) pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie opuszczać, bo tych kalorii jest i tak mało, tylko stosować zamienniki - zamiast befsztyka filet z kurczaka, zamiast jajek rybkę, zamiast szpinaku brokuł czy sałatę

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 89
Dzięki wielkie za podpowiedź:) z tego wszystkiego dziś zapomniałam marchewki, obiecuję sie poprawic, a co do kompotu? hmmm... mała puszka to tak jak szklanka? a czy w kompot wlicza sie tez owoce czy tylko sam płyn?

dodam tylko, ze to forum jest godne polecenia, bo zanim zdecydowałam się iść na tą dietę zdążyłam je troche przejżeć;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Kompot to całość szklanka jest OK

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
jestem już na 8 dniu. Faktycznie w 2 dniu nie widać jeszcze efektów ale w 8 TAK!!!!!!!!!!!!!. Widać po wszystkich spodniach, dlatego zachęcam wszystkich do kontynuowania tej diety. Muszę jednak przyznać że 7 dzień jest naprawdę trudny a dzisiaj radno wstając zakręciło mi się w głowie. Trochę się przestraszyłam bo nigdy mi się to nie zdarzało ale po kawie od razu lepiej i pozytywnie myślę o dalszym ciągu. Pozdrawim wszytkich.

Ta dieta nie tylko odchudza ale także można się sprawdzić czy ma się silną wolę i kontrolę nad własnym ciałem.
Agnieszka z Wrocławia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agnieszka ciesze sie ze ci sie udaje ja jestem na trzecim dniu ale ciezko idzie mam nadzieje ze sie zmobilizuje schudlas cos juz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"dzisiaj rano wstając zakręciło mi się w głowie. "
To niedocukrzenie po nocy - można nawet łyknąć kostkę cukru, bo film się może urwać .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 89
7 dzien to ten na którym je się kawałek miesa i owoc? Ja nie miałam dzis czasu na robienie miechac, wiec przezylam go na 2 malych jablkach, dla mnie akurat to nie problem, bo i bez diety malo jem, problemem jest to ze ten tluszcz nie chce sie spalac, ale w tali jakies 6 cm mniej (chyba) zapomnialam sprawdzic na poczatku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem juz na czwartym dniu. Dzisiaj rano musialam zjesc lyzeczke cukru bo mi bylo slabo. Mam pytanie do joggera: Jogger mój brzuch na tej diecie jest wielki i taki jakis napompoany. czym to moze byc spowodowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium