SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomassino, ta twoja dieta też do ideałów się nie zalicza brak białka w niektórych posiłkach, beznadziejnie mało tłuszczy, mnie się nie podoba generalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Hehe Tyka spróbuj ułożyć dietę na 1650 kcal
Przecież tam już nic nie idzie wcisnąć
A wydaje mi się, że jest łatwa w przygotowaniu i lepsza od "kopenhaskiej".
Czy osoba, która nie ćwiczy wyczynowo, musi spożywać białko w każdym posiłku? Czy nie wystarczy go w 5 posiłkach z 6?

No i jeszcze naszła mnie taka refleksja, że dieta dla każdego, to dieta do niczego

P.S.1. Ty, zamiast napisać, że chociaż lepsza od "kopenhaskiej", to jeszcze zniechęcasz ludzi do niej
P.S.2. Jak wy możecie przyjmować tłuszcze w postaci oliwy, oleju






Zmieniony przez - Tomassino w dniu 2006-01-16 20:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. 1 dla mnie obie są do kitu

ps. 2 bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, dzisiaj jest pierwszy dzień mojej diety. Siedziałam przy otwartych prażonkach, czuję zapach ciasta, ale trzymam się, jestem bardzo zmotywowana do schudnięcia :) Mam dwa pytania.

- Czym można zastąpić twarożek? Nie lubię go, oczywiście, tak jak w przypadku szpinaku mogłabym się zmusić, ale zastanawia mnie czy jest jakaś alternatywa?

- czy to prawda, że ilość spdających kg jest związana z wagą początkową? Tj. im więcej tkanki tłuszczowej, tym więcej poleci? Pytam, bo nie mam nadwagi, ale cholernie zależy mi na chociaż 5 kg...

p.s, życzę pwodzenia wszystkim, którzy są w trakcie

peace:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Tyka masz rację, że obie są do kitu. Zresztą ten temat jest do kitu. Najlepiej się w nim chyba nie udzielać, bo osoby tu zaglądające, tak i tak, zrobią po swojemu - czyli będą się głodzić, żeby tylko na wadze widniało mniej kg. A przecież nie o to chodzi.
ka_ja ty chcesz mieć 5 kg na wadze mniej, czy pozbyć się tłuszczyku?
Jak 5 kg na wadze to idź do sauny na parę godzin i po kłopocie
Twaróg chudy jest dobry bo ma ok. 20g białka100 g twarogu.
Podobne proporcje występują w piersiach z kurczaka, indyka. Ale jeśli chcesz stopsować kopenhaską to nic nie radzę, bo tam ilości jedzenia są takie małe, że życzę powodzenia, abyś dotrwała do końca tej diety na własnych siłach


Zmieniony przez - Tomassino w dniu 2006-01-16 23:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ja najwiecej wytrwalam 9 dni ale to bylo uuu 1,5 roku temu , mysle ze teraz dalabym rade ale nie widze sensu glodzenia sie i tylko proszenia sie o jojo ;)

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
Jogurt Naturalny <-- taki dannona ?? czy jakies inne coś ?? a jak jakies inne coś to lie procentowy ??

A ja i tak tej spróbuje, bo puki głodny nie jestem to nie jest źle, lubie zjeść, wiec jak naprawde zacznie mnie skręcać to se dożuce albo jakiś posiłek dodatkowy, albo ciepne diete w kat :) ale puki co jest ok :P

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
dzisiaj mój ostatni dzień
pozdrawiam
czy ta dieta głupia czy nie ważne że skuteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomassino, nie przekonałeś mnie, dlatego nie będe ci wtórowała, że niby kopenhaska sensu nie ma. Może dla ciebie, nie zaprzeczę. Ale dla mnie to nawet nie jest dieta głodowa, dieta głodowa to głodówka, to dietka 200,300,500 kcal, bo wierz mi, że i takie stosują szczególnie załamane nasti. Nie przeczę, że mogę zawalić, ale silną wolę warto ćwiczyć, nawet jeżeli ciało miałoby trochę na tym ucierpieć.

Efekt jojo? Dziwne, żeby go nie było, kiedy ktoś momentalnie się rzuca na żarło. Ja np. po kopen mam zamiar przejść na zdrowszą dietkę, zresztą wydaje mi się, że sytuacja może być podobna do tej po_głodówkowej... Jogurty, które się do tej pory jadło stają się za tłuste, chleb w ogóle jest niedobry, a cukierki za słodkie.

To, że niby nie wytrzymam, na tylu kcalach? heh, nie wiesz chyba jaki tryb życia prowadzą niektórzy licealiści;]

Zresztą jak ktoś ma już konkretny cel, na którym mu bardzo zależy to go osiągnie, mimo wszystko :P

Nie mam zamiaru Cię przekonywać, mówię tylko jak jest u mnie. Dopuszczam do siebie myśl, że możesz mieć odmienne zdanie.

Schudnąć to chcę ogólnie 5 kg, ale wiadomo, że bardziej mi zależy na tłuszczu. No.. i liczy się oczywiście ogólny efekt wizualny :>

peace:) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jedz 60 kcal wtedy będzie super









































Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej