SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
No nie, wlasnie zjarala mi sie kromka chleba w kuchence mikrofalowej, normalnie siwy dym w biurze))))))) Zabija mnie, mowia ze to mistrzostwo swiata. Robimy przeciag. No to nie mam sniadania, kawa musi wystarczyc.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
CKD to taka jakaś mutacja Atkinsa...
Tzn ja z uwagi na fakt iż jestem niepokorny i wszelkie ścisłe zalecenia się mnie nie trzymają, to zmodyfikowałem nieco to całe CKD.. ale podoba mi się...
Silny - tak średnio, napakowany.. też średnio i to bardzo - mięśnie dużo ważą, i żeby być naprawdę, ale tak naprawdę napakowany to musialbym chyba ze 110 kg co najmniej ważyc

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Witaj Vlad Cholerka, a ja slyszlam , ze tyko sprint daje efekty i dobrze spala tluszcz.. Tylko, ze ja kompletnie nie znam sie na tym. Dziekuje za wypowiedz. A co z tym brokulem...wiem , ze moge zamienic...ale jak Wy myslicie, moze przez to osiagne gorszy rezultat? PS Anetko zobacz....takim to dobrze.. ja tez chce miec 179 i wazyc przy tym ponad 90kg i nie wygladac grubo!!...hehe..zartowalam...wlasciwie to moge to wykonac polowicznie, bo urosnac juz nie urosne, ale z przytyciem to jeszcze jest nadzieja !!!!

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Eliza a jak z twoimi wymiarami ? Ile masz wzrostu i wazysz? Ja mam 170 i waze 60kg, miesnie tez mam bo cwiczylam gimnastyke przez 6 lat, i tanczylam przez 5. No ale nie jestem zadowolona z mojego brzucha, no nie jest duzy,ale taki no, a teraz nawet brzuszkow niemoge robic po kontuzji odcinka szyjnego. BUUUUUUUU

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
wysiłek powodujący spalanie tłuszczu nie może być krótkotrwały... bo ile pełnego sprintu jest w stanie wytrzymać człowiek?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Vlad88, bo Ty masz jakies dziwne kolezanki, cholerka...albo moze juz przyzwyczajone do treningow, albo czesto do autobusow podbiegaja... Oczywiscie zartuje, vlad88...a moze Ty niedaleko mnie mieszkasz?..moze ja bym za Toba pobiegala co? PS Anetko rozumiem , ze ty tez za truchtami nie przepadasz?

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Vlad jak przerobiles CKD "Atkins" ??? Ja nie jem chleba od 10 pazdzierniak 2004, zdarza sie ze jem, np. w wigilie itd, albo uwielbiam bulke cieta pelnoziarnista. Nie jem tez ziemniakow, i ciezko mi bylo z nich zrezygnowac, czasami cos tam pochlone. Ale wykluczylam calkowicie slodycze itd, jak mam ochote na cos slodkiego (oczywiscie poza Kopenhaga) to jem bita smietane z truskawkami, malo wegli.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Nie Eliza, za dlugo tanczylam i teraz moje stawy kolanowe echhh szkoda gadac, z uzywania nog czasami skocze na jakies tany:) Albo w wolnych chwilach taniec erotyczny:)

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Albo w wolnych chwilach taniec erotyczny o kurcze!! brzmi kusząco

To nie ja przerobiłem Atkinsa - CKD to cały system... zasady są różne, ale ja stosuję bardzo prostą.. 5 dni w tygodniu białko tłuszcze i tylko do 30 g węgli a dwa dni w tygodniu ładowanie węglowodanów - czyli jem czego dusza zapragnie... same tuczące rzeczy...
Puryści CKD zapewne uznaliby mnie za heretyka, ale mnie tak jest dobrze i efekty widzę

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Anetko mam 172 wzrostu i tak jak sie nie objadam, albo mam klopoty ( niestety miewam je rzadko) to ok 63kg. Niestety sama siebie chyba "rozregulowalam" i czasami nawet jak malo jem to potrafie przytyc. Niewazne, w kazdym razie swojego brzucha tez nie lubie, ale na nogi czasami spojrze (bo nienajgorsze) A tak w ogole jak mam sie porownywac do tych pan z okladek, to rezygnuje z gry bo kompleksow sie nabawie. Dlatego staram sie akceptowac to co mi Bozia dala (czasami poobrazam sie na ten tluszczuk albo na bioderka)ale co tam, trzeba zyc dalej.
PS Ogladalam galerie fotek....mowie szczerze ja tak nie wygladam;))

...pocaluj zabke w lapke...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium