SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy uwierzyć, że zasługujesz tak samo na fajną, satysfakcjonującą Cię sylwetke

Skuteczniej jest przyjąć taki tok rozumowania : "Mam zayebistą sylwetkę (tu wstawić opis jak się chce wygladać) - to jest przyszłość, ale dziś zrobiłem wszystko co konieczne aby tak wygladać i to samo zrobie jutro, pojutrze i przez tyle następnych dni ile będzie niezbędnych aby to osiągnąć"

I pamiętaj- nikt nie chce dla Ciebie źle tutaj.

to prawda

A "głaskanie po główce" bezwzględu na to, czy robisz dobrze czy nie, do niczego nie prowadzi.

to również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
nie znikam, dalej będę Was czytać (nawet po wizycie u psychologa)
pozdrpwienia

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj moj ostatni dzien kopenhaskiej jutro zjem dobra kanapke z razowca, na ktora ciesze sie najbardziej hehehe. jestem zadowolona z efektow, 4kg mniej to nie jest zle moim zdaniem. trzymajcie sie cieplo i powodzenia dla tych ktorzy zaczynaja albo sa juz w trakcie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Witajcie.....Nie bylo mnie chwilke ,bo musialam wyjechac na 2 dni..Dzis 6 dzien kopenhaskiej i wiecie co?..czuje sie super, mam bardzo duzo energii (sztytem jest to ze sni mi sie , ze biegam), nie chodze glodna, nie mam ochoty na slodycze, chleb, zeberka..itd... Efekty juz widac, przede wszystkim po ubraniach:--)
Oczywiscie najbardziej cieszy mnie to, ze ochote na slodycze stracilam!! Nigdy za nimi nie przepadalam, ale po rzuceniu palenia zaczelam nagle odczuwac ogromne laknienie na nie. Mam nadzieje, ze powrocily mi moje dawne upodobania:--))) A co tam u Was slychac?
PS.Anetka pozdrawiam goraco.

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
kurde ja nigdy nieumie sobie odmowic jakichs slodyczy w ciagu roku
jedynie na miesiac przed jakimis startami umie sobie odmuwic a tak to porazka u mnie na calej lini

gratuluje silnej woli

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Witaj Vlad ...no..sama sobie czasami zaimponuje! No widzisz,kazdy musi komus czegos zazdroscic...ja Tobie tego, ze wytrwale biegasz.

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
no i obiad zjedzony

ja bym wolal miec silna wole do slodyczy

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
..a takm w ogole to na tej kopenhaskiej znowu zachcialo mi sie palic...Nie mam ochoty na jedzenie, na slodycze ALE NA DYMKA OGROMNA!!!...a juz myslalam , ze najgorsze za mna...

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
tylko nie fajki
sprobuj moze poskubac slonecznik,mi to pomagalo albo zuc gume

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
dzieki Vlad...ale teraz jestem na kopenhaskiej i slonecznik odpada a wczesniej nie chcialo mi sie tak bardzo palic (zaraz po rzuceniu)...Ale coz...teraz tylko woda i 3 posilki (w tym jeden to kawa haha) i po prostu nie ruszam caly czas buzia...a do tego niestety sie przyzwyczailam w czasie palenia....a po rzuceniu to byly slodycze, jedzonko i tez geba ruszalam... No nic dzielnym trzeba byc nie mietkim, najwidoczniej co nas nie zabije to nas umocni!!!

...pocaluj zabke w lapke...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej