SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Dzięki wpadać napewno bede i to czesciej, musze analizowac diete i jak najwiecej dowiedziec sie o odzywianiu, co do tej pory było dla mnie raczej tajemnicą, ale bedzie dobrze

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas
------------------------------
2 tygodnie ostrej diety - kwarantanna

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2290
czy ewentualnie mozna przyjmować kofeine w tabletkach? taka dostępną w aptece Cofeinum, jeśli ktos nie ma mozliwości wypijania kawy w normalnej postaci ze względu na prowadzony tryb zycia? Czy to cos zmnienia? Oczywiscie woda mineralna niegazowana będzie przyjmowana w ilości nie mniejszej niś 2 litry dziennie. Mam jeszcze troszeczke białka serwatkowego /OLIMP/. Czy powinnam wykluczyć to białeczko z diety i zacząć przyjmować po jej zakończeniu? Czy pomożecie mi rozwiac moje wątpliwości? Bardzo proszę......

Anoza

Anoza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Kofeina w kapsach ma krótszy czas działania od 'kawowej', więc można do niej dorzucić Citrosept w kapsułce.
Proteinę możesz spokojnie brać godzinę przed snem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
jestem wlasnie w piątym dniu dietki i tak sie zaczynam zastanawiać co po skończeniu jej jak wprowadzać kolejne posiłki, i jak ulożyc diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Pisałem już o tym wcześniej - zostawiasz kawę jako śniadanie, dokładasz trzeci 'normalny' posiłek skomponowany podobnie jak dotychczasowe. Potem stopniowo urozmaicasz warzywa, dodajesz owoc do posiłku etc. Nb ja owoce jem wyłącznie po treningu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
dziekuje za szybka odpowiedz (choć jeszcze mam kilka dni) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2747
Jogger, z gdyby diete wspoóc gugllami, przecież one też podkręcają tarczycę? W czym pomaga zażywanie Citroseptu i kiedy powinno się go łykać - przed czy po kawie?
Z niecierpliwością czekam na komentarz, bo od jutra chcę się trochę pomęczyć....
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 125
Cześć!
Pzrłączyłam się do grona zwiedzających Kopenhagę :). Dziś to mój 3ci dzień. Mam do zrzucenia min. 15 kg (Mam 165 cm i ważę 80 kg - skutek pociążowy).
Od roku próbuje wszelkich sposobów na "zbicie" wagi, ale narazie bezskutecznie - waga stoi na 80 kg i nie "schodzi" niżej... (Robiłam badania na tarczyce bo do tego czesto puchne jak balonik. Rok przed ciąża odchudzłam sie i zeszłam do 62 kg na diecie Cambridge m. in.)

Mam nadzieje, że to niedługo się zmieni... na wycieczce do stolicy Danii :)
Trochę ćwiczę: 1x basen, 1x aerobic/tydzień (na więcej nie mam czasu :( - praca i wychowanie 15 miesiecznego Urwisa)

Przeczytałam wszystkie posty w tym wątku i... chyba wiem wszystko, może z wyjatkiem 1nego... jak poradzić sobie z zaparciami??? Bo ziół przeczyszczjących raczej nie można.. tak?

Stosuje diete dość restrykcyjnie, zgodnie z zaleceniami...
Rano pije 2 kawy w odstępie 2-3h (troche nie dosypiam wiec musze zwiekszyc dawke cofeiny). 1sze kawke zasilam Citroseptem (od dzis), 2gą l-karnitynką 500-1000mg.
Pozniej zamieniam lunch z obiadkiem (nie moge w pracy przyrzdzic sobie befsztyku :), no i wlewam w siebie min 2l wody mineralnej niegazowenej.
Czesto nie jestem w stanie zjesc calego posilu - to dla mnie troche za duzo.
Aha przez 1sze dwa dni bolała mnie głowa (popołudniu) no i było mi naprzemian zimno/ciepło(ciepło-zwasze po kawie i po posiłku). Czasmi tez w przerwie miedzy posiłakmi łykam chrom no i od dzis zasilam organizm w witaminki (Vitaral) bi zaczęły mi wypadać włosy...

Pozdrawiam,


Apsys

Apsys

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
mnie na zaparcia pomagaly otreby...zapychaja, wiec dodatkowo nie czulam glodu...no i czyszcza jeslito...jadlam pomiedzy posilkami lyzeczke lub dwie popijajac spora iloscia wody...
szukam chetnych na wyprawe do kopenhagi od przyszlego wtorku...ktos chce sie przylaczyc?
buzka
angie

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4509
na zaparcia tez nielicha jest łyżka oleju lnianego


.............................
"I'm nothing if not redundant. I also repeat myself"
Fish
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej