SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1241
Witam wszystkich!!!
Dziś rozpoczęłam walkę z moim tłuszczykiem, I bardzo się cieszę, że nie jestem osamotniona w swojej walce. J życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje, że nam się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
hej :)

zaczelo mi sie robic troche slabo dzisiaj, ale dzielnie trzymam. nie moglabym zamiast cukru dodac mleka do kawy? laktoza czy normalny cukier to chyba jeden kit, prawda?

a co do uwag tyki - to wszystko prawda, ale od czegs trzeba zaczac, a kopenhaska sprawia ze wierze w sile mojego charakteru i mam dobry start :) minus 4 kilo!

pozdrawiam wszystkie wytrwale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45
WItam wszystkich.
nie udzielalam sie na forum, ale czytalam wasze posty (wiele bardzo mi pomoglo). Ja wlasnie skonczylam kopenhadzka, minus 4 kilo, w pasie 3cm. Teraz powolutkie wychodzenie, aerobik i wierze, ze uda sie wage utrzymac i jeszcze troszke zrzucic.

Musze powiedziec, ze dieta naprawde baardzo dobrze mi poszla pod tym wzgledem, ze przez cale te dwa tygodnie czulam sie dobrze. Zadnych boli glowy, nie bylam glodna ani slaba (tak, wiem ze to zalezy od organizmu).

W trakcie diety bylo pare grzeszkow, ale niewielkich. Dwie grzanki zamiast jednej, dodatkowe jabluszko, zdarzylo sie, ze za mala przerwa pomiedzy kawka a jedzonkiem. Ale generalnie trzymalam sie ostro. Najlepiej sprawdzilam sie wczoraj gdy na korepetycjach zostalam poczestwana przez uczennice kawka i ciasteczkiem. Nie odmawialam, bo ona zawsze mnei czestuje. No i to ciasteczko (moje ulubione - babeczka z kremem i owocami) lezalo przede mna przez godzine, potem je wzielam mowiac ze zjem po drodze, a w domciu dalam siostrze :)

Swoja droga dzisiaj rano wstalam swiecie przekonana, ze to dzisiaj jest moj ostatni dzien diety! Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze jestem juz wolna :) Pobieglam do lodowki... po banana, a potem prosto na forum.

Wszystkim, ktorzy zaczynaja zycze powodzenia i trzymam kciuki. To sie da wytrzymac :)

I mam jescze pytanko, czy moglibyscie mi polecic jakas stronke gdzie jest w miare jasno opisane jak to jest z indexem glikemicznym. WIem, ze na stronie Diety montignac index jest, ale chodzi mi o cos, gdzie bylyby podstawowe rady jak laczyc posilki itp. Troche sie juz dowiedzialam z tego forum, ale chcialabym poczytac cos wiecej, bo naprawde zalezy mi, zeby utrzymac taki zdrowy i 'porzadny' sposob odzywiania :)

pozdrawiam, Saba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45
musze sie wam jeszcze raz pochwalic... w pasie skurczylam sie o 5cm, nie 3 (jak napisalam wyzej). Zle sie zmierzylam i tak mi cos nie gralo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155


Jestem NOWA więc witam wszystkich, mam zamiar zacząć tą dietkę od 21 lutego, czyli od poniedziałku . NIe byłam tego pewna do końca, dopuki nie trafiłam na tą stronkę i nie poczytałam na razie części wypowiedzi (uff, bo tyle tego jest ze nie tak szybko do końca dobrnąć )
Ale teraz juz wiem, ze chcę ją zrobić, przez ostatnie dwa miesiące nazbierało mi się prawie 5kg nadwagi i jestem załamana. Rok temu zrobiłam Dietę Cambridge i na niej straciłam 10kg a po niej jeszcze 3kg, ale niestety teraz przybyło mi 5kg. Długo się trzymałam bez nadwagi
NIestety nie jestem chyba w stanie znowu zrobic DC bo za długo trwa i jest strasznie restrykcyjna, dlatego postanowiłąm dać szansę kopenhadze :)
Mam nadzieję, ze będziecie mnie wspierać. Na razie jestem pełna zapału i samozaparcia, ze wytrzymam bez żadnych grzeszków :) Na Cambridge mi się to udało, a ona trwała 5 tyg, więc co to jest 2 tyg??

"Co mnie nie zabije to mnie umocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Mam pytanko co do pasków ketonowych, czy one są na receptę? I ile kosztują?

"Co mnie nie zabije to mnie umocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 169
Iwcia, szczerze podziwiam te 5 tygodni na Cambridge! Z tego punktu widzenia dwa tygodnie to faktycznie nic Ja dziś mam lekki kryzys - nie jedzeniowy, jeść mi się nie chce, tylko, że ta dieta jest taka monotonna, oj :( Na początku byłam bardzo zadowolona, że to coś dla mnie, bo lubię w zasadzie wszystko: bez szpinaku i sałaty żyć nie mogę, a brokuły... no lubię. Jogurcik i tak jem zawsze tylko biały - nie mógłby on być częściej? To mięcho codziennie mnie dobija :((( Tyle mięcha co w tej diecie to ja jadłam w dwa miesiące ...
Ojejjjjj, no nic, na razie się trzymam, na szczęście jutro węglowodanek na śniadanko :) Byle do przodu!
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie nowych jak ja
lżejsza już o 4 kilo Yogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Minął mi dziś 10 dzień diety ) Jak na razie straciam: 5 czy nawet 6 cm w pasie, i jakieś 3-4 w biodrach ) oraz 4,5 kilograma na wadze
Wszystkim polecam tą dietkę. Naprawdę działa. No i nie muszę się katować jakims paskudnym żarciem, bo wszystko jest dobre i co najważniejsze nie czuje się głodna!
Zastanawiam się czy nie mogłabym pociągnąć tej diety jeszcze z tydzień? Zostały mi ze 3 kg do zrzucenia i wątpię czy spadną do soboty (to mój ostatni dzień)
Po dietce planowałam przejść na francuski sposób odżywiania się, bo kawkę żłopać to ja moge na litry.
Podpowiedzcie mi co zrobić. Pobyć jeszcze na "kopenhaskiej" czy moze dac organizmowi odpocząc i np. zastosowac ją powtórnie za miesiąc??! (jakos nie wierze w te dwa lata, czy rok podczas ktorych diety nie mozna powtorzyc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50
czesc kochani pozdrowki na poczatku.od jutra zaczynam kopenhaska jak ktos ma ochote przylaczyc sie do mnie to bardzo zapraszam razem razniej buziaki trzymajcie sie do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41
Heh, mam 15 zimek i no jestem dosyć zdesperowana. Korżystając z aktualnie trwających ferii chciałam bym troche schudnąc. Przeczytałam gdzieś o tej diecie i chciałam ją zastosować, jednak troche boje się ewentualnych skutków ubocznych jakie mogą wystapić. Czy powinnam ją zastosować? A moshe radzicie mi jakąś inną diete?
Będę wdzięczna za odpowiedzi. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej