SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 239
Nowiutka możesz jeszcze raz podac link do tej diety Montignaca bo cos mi nie wchodzi. Z góry dzięuję.

Co do serka - ja jem wiejski, a kompot (ktoś pytał wcześniej) sama gotuje z jakiegoś świeżego owocu i lekko osładzam cukrem - bo w wersji tej diety na stronie www.grubasy.pl jest napisane mała puszka kompotu a takie zawsze są słodkie, ale mogę się mylić...

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mugu

W swoim programie pocztowym zasubskrybuj grupy dyskusyjne i tam musisz odlnalezc grupe dyskusyjna pl.misc.dieta. Tak najlepiej, bo posty beda same ci przychodzic.

Jesli nie tak, to mozesz tez wejśc tu:
http://***********/3yd9v
i poczytac sobie archiwum zanim zadasz pytanie i cie op****
sory za slownictwo ale czytam te grupe juz dlugo i widze co sie dzieje.
Kazda dieta poza Monyignakiem i Optymalna i Atkinsem jest krytykowana w brzydki i nieeprzyjemny sposob.
Jesli chodzi o Monti.. to maja duza wiedze i doswiadczenie.. dlatego ci polecam.
Ja sie nie udzielam, bo Monti mnie nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach i jeszcze pytanko,
Jogger pisał kiedys, ze moze nie byc efektów jak sie zażywa pigułki.
Ja własnie zażywam, ale normalnie, bez sensacji - w sensie, ze nie tyłam nigdy z ich powodu. Ale czy akurat przy tej diecie ma to znaczenie?

Dziewczyny, napiszcie jak to wyglada u Was?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
NOWIUTKA I CO UŁOZYŁAS JUZ TĄ DIETE PO KOPENHASKIEJ??? JESSU MOJ 4 DZIEN A NIC NIE CHUDNE DLACZEGOO??????

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja myślę o diecie grejfrutowej ale nie za długo bo będzie jak z sałatą bleeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi też stoi waga w miejscu a dziś była giełda szkół i poszłam odwiedzić koleżankę( to ten spacer) a ona w technikum hotelarskim jest a obok było stoistko gastronomika ehhh tyle ciastek, wędlin, sałatki , kanapki, wszytsko za darmo i na dokładkę mój luby zgłodniał i pożywił się zapiekanką która szatańsko cudownie pachniała ehhhhhhh, po co go brałam ze sobą?????

Zmieniony przez - sarimatha w dniu 2004-04-22 19:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Nic nei ulozylam bo jak sie zaczynam wglebiac w to wszystko to coraz glupsza jestem. Pozatym, ja chce schudnac 10 kg, na razie po 8 dniach schudlam 4,5 kg. To troche malo, wiec zastanawiam sie czy nei pociagnac kopenhaskiej dalej zmieniajac conieco..
- bez owocow - bo ich nie lubie
- kilka befsztykow zamienic na schab
- zawsze jesc obiad na cieplo, wiec zamienic szynke i kompot na rybe
- do szpinaku dolozyc czosnek - bo tak lubie
- wiecej brokulow, mniej salaty - zaczyna mi sie nudzic ta salata
- 7 dnia wprowadzic lunch, np. ser wiejski
- zrezygnowac z grzanki rano
ale jeszcze nie wiem to wogole jest madre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh teraz patrzę że biały chudy ser jest podmiennikiem białka, ale nie warto go zamieniać z serkiem wiejskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tą sałatą to się zgodzę ja mam 4 dzień a na słowo sałata dostaję dreszczy aż mnie cofa szczerze mówiąc, z owoców bym nie rezygnowała moze jakiś podmiennik? smutno mi troszkę... ehhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
jaaa tez juz zygam sałatą!!! bleeeeeee i ten szpinak bez czosnku jest oblesny.... mam tą diete razem z mamą.. i jej jakos idzie..(( dopiero 4 dzien a ona ma juz 2,5kg w dól ...buuu nie wiem co robie źle.?? ogolnie głodu nie czuje ale brak czegoś słodkiego mnie przeraża...nie wiem jak poradze sobie te 9 dni?buuu ale bede twarda..
wiecie co pierwsze co zrobie po tej diecie to pojde na sphinksa i loda z polewa z maca....hahah wiem ze nie powinnam ale ten jeden raz musze!! no i znowu kolejna dieta! haha! mysle tak jak ty Nowiutka ze pociagne tą kopenhaską ale dodam do niej troche rzeczy a troche odejme....pozdrawiam

sarunia_19

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium