SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Hej Asik, trzymaj sie!!!Rozumiem te wegle, sama mam problemy mieszkajac we wlochach, jak tu sie oprzec pizzy czy makaronom?Robercik, gratulacje, tez dla zony, mimo ze wyniki nie sa tak spektakularne, czasem warto pozmagac sie z soba!!!JOGGER-kilka jeszcze pytan:czy tego jogurtu ma byc 2-3 szkl?znaczy sie 500-750g?Czy moge wypic wiecej kaw?zawsze z cukrem?to espresso tu jest bardzo male, ale i bardzo mocne...kubek nie wchodzi w gre. Rusalko, podziwiam wyczyn!!!Tez probuje, ale jakos tymczasem sie nie sklada...odwiedziny znajomych, imprezka...powiesilam juz na oparciu super spodnie, w ktore sie nie mieszcze a bardzo bym chciala!!!Zamowilam przez mame dodatkowe preparaty, czyli zbroje sie jak na wojne!!!No i nie zamierzam z Kopenhagi wracaj przez JOJO!!!
buzka

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nazbierało się trochę
Magnez i potas warto brać jak najbardziej, gdyż kawa potrafi je wypłukiwać z organizmu.
Na osłabienie - przypomnę o L-glutaminie no i błonnik (otręby owsiane) na napełnienie żołądka
Ta dieta często nie działa przy nadwadze na tle hormonalnym - pigułka anty, czy niedoczynność tarczycy (stąd ten zestaw z kelpem).
Kawy można pić więcej, ale nie rozpedzać się z cukrem
Te 3 szklanki jogurtu - jakieś 0.6l - jest OK na trawienie (można się w razie zaparć poratować też Actimelem).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 dzien-dzis ok poszlo, ale zjadlam jogurt na noc :P poza tym juz mi sie znudzila ta dieta!!! jest tak nudna, jak salata z olejem ;) ale serio nie chce mi sie juz kolejny tydzien jesc znowu to samo !!! juz marze o niedzieli :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Aski, badz dzielna i zaswiec mi przykladem!!!
Jogger, kilka kolejnych pytan: czy moge brac glukardiamid? ta L-glutamina jakie ma stezenie (mg/ml)? mam w labie dla komorek, zastanawialam sie czy moge ja uzywac...
Hej Rusalko, zaczynamy za tydzien!!!moze ktos jeszcze chce sie przylaczyc?
pzdr

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jako suplement L-glutamina występuje w proszku luzem i w kapsułkach, z reguły ma czystość farmaceutyczną, ja stosuję mikronizowaną, ze względu na wchłanialność. Jeśli Twoja jest cz.d.a., możesz stosować bez obaw, bierz łyżeczkę do herbaty.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Jogger, mam ta glutamine w proszku, i w roztworze, sterylne.nie powinno mi zaszkodzic, rozciencze tak jak do pozywki...moge poszukac w aptekach, ale nie wiem ile tu moze kosztowac. A ten glukardiamid? myslalm, zeby brac przed sportem. jedyna rzecz jaka mnie przeraza, to, ze skoro chodze do gymu na 20, kolacje bede jadla ok 22. wiec od lunchu (ok 13) do 22 to troche dlugo i glownie sie boje ze mi psyche wysiadzie i, ze spadne z roweru...zamierzam uzupelniac witaminy itp oddrobina glukozy przed duzym wysilkiem powinna pomoc. THX za cierpliwosc, jogger!

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Glukozy, a więc i glucardiamidu, lepiej nie brać przed wysiłkiem, gdyż powoduje nagły skok wydzielania insuliny, co w połączeniu z treningiem daje szybkie niedocukrzenie. Skoro ćwiczysz tak późno, ostatni posiłek przełóż na 18tą, a po treningu bierz glutaminę.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Zmieniony przez - jogger w dniu 2003-09-25 02:43:55

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj porzucilam ta diete :( zbyt sie na niej meczylam. schudlam 4 kg i teraz waze 62 kg :D ( a w drugim tygodniu rzadko kto chudl, wiec i tak jest nie zle teraz sprobuje przejsc na diete montignaca, aby jeszcze cos schudnac moze i uniknac tego jojo :P. trzymam kciuki za was dziewczyny od 30, powodzenia i pozdrawiam !!! :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Jogger, a czy mozna rozlozyc posilek na 2 czesci: np salate z oliwka przed wysilkiem, miesko po? Masz boska wprost do nas cierpliwosc!!!
pozdrawiam



AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W zasadzie tych posiłków nie ma co dzielić, ale jeśli chodzi o układ okołotreningowy, to OK.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium