SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
no to zaczynam ćwiczyć bardziej intensywnie, trzymajcie kcuki

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
trzymamy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
No i przedostatni dzień na diecie,jest o.k.,ale już nie moge doczekać się niedzieli.Wczoraj bylam na siłce,pochodziłam na bieżni ponad godz. i nic mi nie było. Nawet nie czułam sie specjalnie zmęczona.To chyba dobrze,nie?Offca to juz koniec naszej wycieczki. Zaczynalyśmy razem, napisz jak tam samopoczucie i wyniki.Pozdrawiam tych na starcie, oj będzie bolało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Tzn - albo masz wrodzoną wytrzymałość, albo tempo było słabe... jezeli nie chodzisz na siłownie regularnie (z powodu maluszka w domu) to raczej dziwne, że nie czujesz zmęczenia...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie akurat to wcale nie dziwi - jesli choćby chodzi z dzieckiem na spacery z wózkiem lub w weekendy na zakupy do sjupermarketu to godzina chodzenia na bieżni niczym się od tego nie różni ....

ćwiczenie zaczyna się od momentu gdy wychodzi się znacznie poza swoją comfort zone ....

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-10-21 16:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
no wlasnie o to mi chodzilo - tempo za niskie i tyle

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja, z drugiej strony jednak przy takim deficycie glikogenu szybsze tempo miałoby przykre skutki wiec może i lepiej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
Na siłownie chodzilam regularnie przez 7 msc, przerwalam w sierpniu z powodu wyjazdów,a we wrześniu nie mogłam, więc myśle,że jakąś wytrzymałość to sobie wyrobiłam.A tempo nie było za wolne bo był to bardzo szybki marsz, prawie trucht, chłopcy. Może jakieś dalsze uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
radzę spróbować stepperka...(godzinę) jezeli po nim nie będziesz zmęczona, to szykuj sie do maratonu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
ja grałam w squasha 2 godziny, teraz dołożę, jeszcze jeden raz w tygodniu, nie umiem się zdobyć na siłownię, wyobrażam sobie, że są tam same chude dziewczyny i napakowani faceci, nie mogę się zdobyć na to, żeby gdzieś iść i zobaczyć to na własne oczy
a gra w squasha to aeroby?

jestem w formie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium