SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 545
Cynik

Jestem sila, ktora sama siebie mnozy, sama siebie buduje i sama siebie przerasta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Realista
Wgł. mnie dieta redukcyjna to zaplanowane, racjonalne, zdrowe odżywianie się mające na celu niwelację tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki mięśniowej na nie mniejszym poziomie, niż przed podjęciem diety.
Jak ktoś chce się katować , to jego sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45259
no to Tomassiono myślimy podobnie :)

Ja odchudzanie również rozumiem zmniejszenie ilości tk. tłuszczowej przy jednakowym jak największym zachowaniu czystej masy mięśniowej oraz jak najmniejszymi spadkami siły oraz jak najmniejszym upośledzeniem wykonywania sportu i codziennych czynności...moim zdaniem okres odchudzający osób ćwiczących amatorsko powinien trwać max 12 tygodni...dla osób trenujących wyczynowo jakieś 6-8 tyg. potem przerwa mniejwięcej tyle ile się odchudzaliśmy w celu stabilizacji wagi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Tomassino to prosze - co nam proponujesz? Oczywiście nie chodzi nam o zabawe tylko o racjonalna diete. Czekam na jakis pomysl!! Poki co sie cieszymy a nawet jak przybierzemy po 3 kilo to i tak bedziemy miec - 2 wiec i tak znaczy ze sie oplacilo. Kacha

Kacha i Aga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Poki co sie cieszymy a nawet jak przybierzemy po 3 kilo to i tak bedziemy miec - 2 wiec i tak znaczy ze sie oplacilo"

uwielbiam takie kalkulacje...

polecialo ci 2,5kg miecha i 2,5 kg tluszczu... teraz wroci 3 kg tluszczu... czyli bedziesz 0,5 kg tluszczu do przodu [tluszcz ktory oprocz piersi i posladkow zle wyglada na ciele] i 2,5kg miecha w plecy [to wlasnie miesnie nadaja te sexowen zarysowania i jedrnosc]...

tak wiec niekoniecznie sie oplacalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Kazam strzał w 10.
Ja proponuję poznanie reguł zdrowego odżywiania się i stosowanie tych zasad w życiu. Jak do tego dojdzie liczenie "zjadanych kalorii" to jesteś Panią swojego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Witam :)

w czerwcu stosowalam te diete. Od tamtego czasu nie zauwazylam jakos efektu jojo :) Zwiekszylam dawke ruchu - fitess 3 razyw tygodniu, narty i rowerek w wolnych chwilach i czuje, ze zyje :)

ale jeszcze cos tego sadelka bym zrzucila :) jeszcze raz te diete wiec zastosuje :)

Od jutro znowu szpinaczek i jajeczka )

Pozdrawiam,

pasqda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Pasqd dzięki wielkie - no to mnie pocieszyłęś/aś! A Tomassino jak widac umie tylko gadac se od rzeczy bo jak poprosiłam żeby konkrety zaproponował to jakoś nic na ten temat nie wspomniał. Tylko w kółko chrzanienie typu zdrowe odzywianie. To ja sie pytam co przez to rozumiesz? KONKRET!! Mam wpieprzać warzywa, czy dużo białek czy co w ogóle. Czekam - oświeć mnie! Bo takim gadaniem to też można sobie powiedzieć, że i kopenhaska to zdrowe odżywianie - bo w końcu i ważywa i owoce i białko i mięsko - wszystko jest. I nawet przez moment nie byłam głodna!

Kacha i Aga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Kacha Aga,

co do tej diety to ja sie dobrze podczas niej czulam. Mialam dwa dni gdy mnie cos tam bolalo ale luzik potem. Po diecie nie wrocilam do starych nawykow zywieniowych. Staralam sie jesc duzo warzyw i owocow :) Zakupilam sokowirowke i pije dobre soki.

Dobre odzywianie to dla mnie takie, po ktorym nie leze brzuchem do gory bo czuje sie przezarta, jem czesto a malo i dot ego zwiekszylam dawke ruchu :)

Kondycje wiec mam niezla co mnie bardzo cieszy. A diete te lubie bo lubie jaja i szpinak.

Ale czesto jej nie radze stosowac bo do zdrowych nie nalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Pasqd zatem myślimy podobnie. Dzis jest 3 dzień po diecie - i nie powiem troche boje sie,że to wróci. Ale tak samo jemy teraz więcej warzyw, owoców i nadal pijemy głównie wode. Także ruch zwiększyłyśmy. Ja i tak się cieszę - bo to był na prawdę sprawdzian mojej woli - nawet jak to wróci to psychicznie czuję się lepiej - dokonałam czegoś - zmobilizowałam sie co było dla mnie zawsze trudne. Poza tym znam 2 osoby, które stosowały dietę a kilogramy nie wróciły ( a minęły im juz od diety 2 lata). Jedna z nich zrobiła dietę przed ślubem - potem zaraz zaczęły sie obiadki z mężusiem - tłuste itd. a mimo to kila jej nie wróciły. Dlatego mam nadzieję, że i mi się uda. Jeśli możesz mi pomóc i poradzic co potem jadłaś, jak przetrwać dalej żeby stan euforii z nowej wagi trwał długo - czekam na opinie. Myślę, że przede wszystkim trzeba ograniczyć węglowodany - ale nie ukrywam - jestem laikiem i nigdy nie interesowałam się co z czym łaczyc a czego nie. Mimo wszystko są osoby, które nie miały żadnego jojo więc chyba nie jest źle.. Pozdrawiam Kacha

Kacha i Aga

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium