SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Dzisiaj zakończyłam dietę. Schudłam na niej. Teraz waże 49 kilo. Nie wiem ile ważyłam przed dietą, ale spodnie robiły się ciasne. Postanowiłam mniej jeść. Niestety nic nie pomagało......Dodam że kiedyś stosowałam już kopenhaską (dwa lata temu) i przez dłuższy czas nie miałam problemów z wagą. Problemy zaczęły się we wrześniu jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Nie wiem może hormony szalały (tabletki stosowalam prawie 5 lat). Mimo iż mało jadłam i ćwiczyłam to nie mogłam schudnąć.
Wiem, że przeważnie jest tak, że się chudnie po odstawieniu tabletek. U mnie było odwrotnie, ale wydaje mi się że winą było to że tak długo je stosowałam i organizm musiał się przyzwyczaić. Od ostawienie minęło prawie 5 miesiecy........Naszczęście kopenhaska pomogła. Wróciłam do dawnych wymiarow.

Zaróweczka ja nigdy nie chodziłam spać z pełnym brzuszkiem, ogólnie nie jadam dużo. Ale dzięki że starasz się mi pomóc.

Trzymam za was kciuki, teraz zastanawiam się co dalej......nie wiem czy ciągnąć dalej dietke z modyfikacjami.....a wy dziewczyny jak się odzywiacie po zakończeniu diety?????

Daniella

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm w moim przypadku ciezko powiedziec o tym co jadlam PO diecie bo jej nie skonczylam ale po tych paru dniach zjadlam tak : sniadanie kawa z grzanka ( jesli chodzi o sniadanie to jestem bardzo na tak) lunch kanapka ( biale pieczywo :( ) z szyneczka , obiad buahahha ryz, 2 ( szok ) nozki z kurczaka , salata, brokuly, pomidorek kolacja : pomaranczka, wasa z serkiem bialym i dzemem niskoslodzonym . :D
to se pojadlam coooooo ?? :) pycha bylo swoja droga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Przed dieta nie jadlam wogole pieczywa i ziemniakow dokladnie od 15 pazdziernika do 2 grudnia schudlam 4kg,wiec mysle ze po zakonczeniu diety dalej bede sie tego trzymala i powoli bede chudla.A slodycze.?No wlasnie, ze slodzeniem nie mam problemow bo nie slodze nic,a jakis batonik raz w tygodniu.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w utrzymaniu wagi po ukonczeniu kopenhaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odgrażałam sie i odgrażałam, ale w koncu zaczelam. Dzis jest 1 dzien. Czy jest ktos jeszcze, kto postanowil, ze poniedzialek bedzie sadnym dniem? Jestem wlasnie po lunchu, tylko jajka mi sie ugotowaly na pol twardo, a bardziej na miekko...to bardzo zle? Szukam wsparcia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Wiesz nie wiem czy zle,ale nastepnym razem gotuj troszke dluzej :)A wiec powodzenia i nie daj sie pokusie.Wytrzymasz te 13 dni,pamietaj nie jestes sama...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Jogger dziękuję ci za odpowiedz, mam nadzieję że to pomożei będę mogła spokojnie spać. Mam zamiar dalej stosować tą dietkę, bo bardz dobrze na mnie działa. To znaczy dodam jeszcze jeden posiłek białkowo-warzywny i czasami tosta na śniadanie do kawki. Nie chcę juz chudnąć, ale chcę utrzymac tą wagę.

Pozdrawiam

Daniella

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52
Witam,

Dzis polmetek - 7 dzien...

Nadal waga ani drgnie. NIc nie chudne. Ale juz dotrzymam do konca.

Czy zawsze juz bede skazana na 3 oponki na brzuszku..............?

Badelvi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Wlasnie gotuje kompot ...
Wiecie troche mnie to martwi dzis jest 4 dzien a ja jestem lzejsza tylko 1.5kg...
Podobno to jest dieta na uregulowanie przemiany materii,a ja wcale nie chodze do ubikacji...
Juz sie nie moige doczekac 13dnia,zeby zobaczyc ile zgubilam...

Dzis jest mi trudno bo Mikolaj a moja corcia dostala tyle slodyczy,ona ma 7 miesiecy i tego nnie je,no moze kawaleczek batonika...
A my z mezem trenujemy silna wole :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2364
ja nie mam na tej diecie ani problemow z zasypianiem ani z odwiedzaniem toalety=] nic mnie nie boli..czasem jestem slaba ale to mija po zjedzeniu posilku.. wlasnie palaszuje jajka..daruje sobie dzisiaj brokuly i salate..mam ich dosc..zaraz ide do kina..bedzie kusil popcornik oj bedzie.. ale nie dam sie..moze cole light sobie strzele??gdzies mi sie wydawalo ze jogger pisal ze mozna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Hej hej to ja biedronka pstra...szukam chetnych na wyprawe do Kopenhagi ale juz po swietach..po ponad roku od ostatniej wycieczki powoli zaczyna mi sie rozluzniac dyscyplina i samozaparcie...skutkiem czego plus 3cm w pasie...dziewczyny trzymajcie sie, bo warto, efekt utrzymuje sie dlugo plus najwyraznijszy u mnie spadek wagi nastapil juz po zakonczeniu diety...
papatki
angie

AngieB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium