SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3047
CKD to jedna z form diety low-carb, jesz malo ww, za to sporo bialek i wiecej tluszczy, juz ja stosowalam i da sie wytrzymac , dobre jest to ze w CKD raz na 7 dni mozna sie zaladowac ww i zjesc to co sie lubi:P

A jesli chodzi o kopenhaska to dzisiaj zaczelam 1 dzien, poniewaz jakis czas temu nie wytrwalam do konca i po 4 dni zrezygnowalam, teraz mam mocniejsze postanowienie wiec jak narazie jestem dobrej mysli

(((>---d(^_^)b---<)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
Witaj Shinaj!Dzięki za trzymanie kciuków. Muszę jednak przyznać,że to Twoja energia i Twój ogromny entuzjazm zmobilizował mnie do tego.Dietę traktuję jako swoisty sposób udowodnienia sobie,że można wszystko jak się tylko chce.Jak dotąd idzie mi dobrze.Znając Ciebie myślę,Ze Tobie też się uda-choć to w Twoim przypadku znacznie trudniejsze niż w moim.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
Jeszcze małe pytanko do Moderatora odnośnie mojego jutrzejszego dnia diety.Czy można zjeść chudą rybę wędzoną zamiast pieczonej czy z folii i czy zamiast marchewki na śniadanie mażna uraczyć się owocem?Czekam na odpowiedź bo nie wiem jak się ustawić na jutro do pracy.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Czy można zjeść chudą rybę wędzoną zamiast pieczonej czy z folii
TAK
i czy zamiast marchewki na śniadanie mażna uraczyć się owocem
LEPIEJ NIE ZE WZGLĘDU NA BILANS WITAMINOWY - PROWITAMINA A

Pozdro Maciek!
Już chłopaki namierzyli kto zacz A.P

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Jogger, otreby mieszam rozne: owsiane, pszenne i zytnie, ok?
jak przyjmowac kelp, witaminy (E), ginkofar, ten obrzydliwy extrakt z pestek grejfruta (jak go przyjmowac, probowalam rozcienczyc w szklance wody, ale bez pol kilograma miodu nie da rady!!!), chrom, L-karnityne, glutamine i inne? jest tego pol apteki!!! nie jestem w stanie rano, bo mnie wykreca tak na pusty zoladek a z kawa tez chyba nie za bardzo...
dzieki i pedze na steka!!!

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jogger, otreby mieszam rozne: owsiane, pszenne i zytnie, ok?
Ok, choć owsiane są najlepsze

ten obrzydliwy extrakt z pestek grejfruta (jak go przyjmowac, probowalam rozcienczyc w szklance wody, ale bez pol kilograma miodu nie da rady!!!),
JA BIORĘ PO 30 KROPEL NA 1/2LITRA WODY

jak przyjmowac kelp, witaminy (E), ginkofar, chrom, L-karnityne, glutamine i inne? jest tego pol apteki!!! nie jestem w stanie rano, bo mnie wykreca tak na pusty zoladek a z kawa tez chyba nie za bardzo...
ZACZNIJ OD SAMEJ WODY NA PUSTY ŻOŁĄDEK, POTEM POWINNO WEJŚĆ. MIN. 30-40MINUT PRZED KAWĄ . JA POPIJAM WŁAŚNIE CITRO, BO WYDŁUŻA CZAS DZIAŁANIA WSZYSTKICH ŚRODKÓW (KOFEINY TEŻ )

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
ja zaczynam moj dzien 2 szklankami wody, jak lykne tablety to czesto skreca mnie doslownie i robi mi sie baaardzo slabo...moze mozna sie przyzwyczaic...zazwyczaj lykalam tabsy po sniadanku (ale w kopenhadze o sniadanie raczej ciezko...)
buzka, dzieki jogger

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 598
A ja jestem w 10. dniu diety i nie rozumiem, dlaczego w ciągu ostatnich dwóch dni przytyłam 1 kg?????? Dietę stosuję bardzo rygorystycznie, bez żadnych grzeszków i temu podobnych . O co tutaj chodzi?? Czy ktoś wie?

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy walczą ze swoimi słabościami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160
AngieB jak ci idzie? Ty chyba jeses w 2 dniu dzis??
Moj juz 3 no i dopiero 3. Z jedzeniem daje sobie rade bez problemu, jak narazie trzymam sie rygorystycznie dietki:)
Efekty moze sa moze i nie - wydaje mi sie ze narazie to tylko moja psychika dziala mocno i wydaje mi sie ze jestem szczuplejsza.Ale obawiam sie ze to jednak tylko psychika
Pozdrawiam wszytskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 598
TeQuilla19, i jak Ci idzie?
Dzięki za wyjaśnienia dotyczące diety. Byłabym też wdzięczna za jakieś dokładniejsze wskazówki na jej temat.
A co do kopenhaskiej, to nie dziwię Ci się, że poprzednio zrezygnowałaś w czwartym dniu. Dla mnie on też był najtrudniejszy.
A teraz jestem załamana, bo nie dość, że nic nie chudne , to jeszcze przytyłam kilogram . Ręce mi opadają z tego całego odchudzania. O niczym nie myślę, tylko o tym. Katastrofa.
Powodzenia w drugim dniu!!

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy walczą ze swoimi słabościami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium