SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Czy Pan Michał Tombak to ten uroczy starszy pan z przesłodkim wschodnim akcentem, który był gościem "Pytania na śniadanie" przed kilkoma minutami????

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
vlad88,ale przy yodze sa masowane rowniez organy wewnetrzne a calanetix rozwija wszystkie miesnie rownomiernie....a jak bede biegac to chyba tylko nogi sie ksztaltuja najbardziej?....i co z tymi butami?

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
ja nie wiem co z butami - bo ja mam zawsze nie takie jak trzeba wiec lepiej mnie nie słuchać

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
7 rano umnie najlepsza pora na wybieganie to 11 albo 18

elizka ale bieganie cie zredukuje nawet bez diety co do obuwia to asicsy,mizuno, i najlepiej kupowac w sklepach z profesjonalna obsuga,,bo ze ladnei w nich bedziesz wygladac to nieznaczy ze sa dobre i ochronia cie

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
7 rano umnie najlepsza pora na wybieganie to 11 albo 18

niektórzy ludzie pracują a nie są obibokami studentami

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
coraMietka to napewno ten Pan! Ze wschodnim akcentm, bo on chyba pochodzi z Rosji. A czy byl teraz w tv to pojecia nie mam, bo ja poza granicami
Ale naprawde warto poczytac jego ksiazki, dla mnie, 6 lat temu, to byla rewelacja, bardzo mi pomogly! Polecam goraco.

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
ja ide na 14 do pracy wiec juz dzis na treningu bylem

cora teraz M jak MILOSC leci

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
ech...vlad88, Ty mnie cos chyba za dobrze znasz....na szczescie teraz to i nawet buty treningowe mozna kupic pod kolor dresiku...jest w czym wybierac!
no nic, poradze sie w sklepie, dzieki.
PS Anetko mam nadzieje ,ze to nie Ciebie widzialam jak wchodzilam na Giewont..przede mna pani na obcasach..hehe

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
no to wszystko jasne. Zaraz czegos poszukam na ten temat. Swoja drogą, niezly zbieg okoliczności- wspomniałaś o nim niemal dokładnie w momencie, kiedy ja na niego patrzyłam (i słuchałam częsciowo ;)) w TV, nie zdając sobie sprawy, że będzie to mialo jakis ciąg dalszy za chwile..



pozdrawiam

ps. taka sobie i Atenka- dlaczego nie poczytacie o bardziej racjonalnych metodach na schudnięcie w dziale "Odżywianie" chociażby? Chociaż tutaj też można znaleźć wiele artów na ten temat. Ja jem dziennie okołom 1400 kcal, i okazuje się, że to mało
tożto odrazu chce się żyć!

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
ja lubie też na rano chodzic na siłownie - bo mam ją juz na całyt dzien z głowy... a tak to bym sobie 99 wymówek znalazł żeby nie iść ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej