SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Wlasnie zmeczylam szpinak z jajkami zostal mi pomidor a wlasciwie to pol..Nie jest zle :) ja tez cwicze robie sklony i troche sie rozciagam.Rozciagam sie 3 dzien i juz umiem szpagat.Grubcia na nogi robie przysiady i chyba skutkuje.Jakie biore tabletki na tuszczyk to Ci napisze mailem,bo nie moge oficjalnie promowac artykulow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekam na wiadomosc i opis cwiczen jesli mozesz na rozciaganie ...
do orange jestem calkiem zielona, silownia jest mi obca cwicze duzo na brzuch ale w domu i bardzo dziala ! ale co to ten treking czy jakos tak ? schody zle dzialaja na moje nogi...b obardzo szybko wychodza mi miesnie na lydkach ... mma lydki jak facet ogromne cholernie twarde lopaty... wygladaja brzydko !!! :( a po schodach sie rozszerzaja jeszcze... moze jakies dokladniejsze opisy cwiczen, a propos przysiadow nie ma roznicy jesli nie umiem zrobic przysiadu na plaskich stopach ? nie [potrafie utrzymac rownowagi i od razu lece... zawsze do dolu dochodze na palcach. a teraz lece na silke pierwszy raz od ho ho nie wiem ilu lat. moze tam mi tez ktos cos doradzi czekam na odpowiedz buziakuje i zycze powodzenia startujacym. ps szpinak bleeee ! kalafiory i brokuly rulz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 288
witam wszystkich!
grubcia, jeśli chodzi o ból w nogach to prawdopodobnie brakuje Ci magnezu. ja będąc na kopenhadze brałam magnez, potas i wit.C.

zaroweczka - nie sądzę aby dobrym pomysłem było powtórzenie diety po kilku dniach - tak Cię zrozumiałam. na początku jest wyraźnie powiedziane, że można ponownie ją stosować po 3 latach. skoro jogger to napisał, to znczy że coś musi być na rzeczy. nie wiem, może ta dieta ma jakieś skutki uboczne - nie powodujące niczego złaego jeśli się robi odstępy dwuletnie. le najlepiej jakby wypowiedział się ktoś mądrzejszy.
pozdrawiam i życze wytrwałości

Czasem najtrudniej uwierzyć w rzeczy oczywiste.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To było zalecenie 'oficjalne', żeby zabezpieczyć się przed wystąpieniem nadczynności tarczycy (wtedy chudnie się, chćby się już nie chciało). Jesli nie ma przesadnego podkręcenia metabolizmu, można powtarzać częściej.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Jogger mam pytanko.Czy moge wypic 2 kawe po poludniu tzn.15,16:00..?Bez cukru oczywiscie zreszta ja i tak nic nie slodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2364
kawe mozna byle minimum 2 godziny po poprzednim i 2 przed kolejnym posilkiem...spadek nastroju u mnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Wiecie co to jest dopiero pierwszy dzien.Nie odczuwam glodu ale czuje sie jakas slaba.A do tego mam 7 miesieczna corcie ktora czasem daje mi popalic.Przegladalam ta diete tyle razy i wydaje mi sie ze dzien 7 bedzie najtrudniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście 7 dzień jest trudny, ale da się przetrwać.
Mi juz się coś pomyliło, dzisiaj powinnam miec 11 dzień a jem to co w dziesiąty. Chyba dwa razy zrobilam 8 dzień. W takim razie moja dieta nie będzie trwać 13 dni lecz 14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
hej jutro koncze diete. mam pytanie co potem jesc?? ile posilkow?? jakich?? jakie produkty jesc a jakich unikac?? prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
czy stosowac jakas diete -bialkowa,tluszczowa?? czy powoli zwiekszac ilosc kalorii?? ale jak??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium