SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31
ale ja chce bardzio schudnac moze ta dietke troszke zmienie;) ale czy naprawde moge miec jakies powazne skutki uboczne? bo na temat tej dietki sa przerozne opinie:) ale tak pozatym mysle ze nie zemdlalabym przy pierwszym wysilku moja kolezanka ja stoswala9przez ferie) i mowila ze wszystko bylo OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57
mam jeszcze jedno pytanie czy zamiast tego befsztyku moze byc np. piers z kurczaka albo indyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 141
"mam jeszcze jedno pytanie czy zamiast tego befsztyku moze byc np. piers z kurczaka albo indyka?" - Tak

Dzis moj 7 dzien nie wazylem sie ale w pasie poszlo z 5 cm wiec nie jest zle..:) Ja po kawie nie czuje sie slabo mam pelno sił i nie jestem glodny.
Wydaje mi sie ze to czy jest sie slabym i czy daje sie rade to jest kwestia indywidualna, kazdy czlowiek inaczej reaguje. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57
moj jest dzisiaj 4 dzien dopiero, ja tez nie narzekam na brak sil, myslalam , ze bedzie gorzej, staram sie cwiczyc (co prawda nie az tak duzo, ale zawsze cos- 15 min na skakance, 15 min na rowerku i cwiczenia na brzuch, posladki i uda). Psychicznie tez wszystko ok, nie czuje sie glodna i wcale nie mam ochoty na jakies inne zarcie, jestem pewna ze dam rade do konca bo bardzo tego chce tylko nie wiem czy efekty beda takie jak bym chciala... Zycze wszystkim duzo sil, determinacji, motywacji i silnej woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31
i dalej nie uzyskalam odp na moje pytanka;-( Jogger czy moglbys mi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
sluchajcie....mam takie pytanie

typ wukonywanej przeze mnie pracy nie pozwala mi na zjedzenie lunchu powiedzmy o godzinie 11, dieta w moim wykonaniu wygladalaby zapewne tak
~7 sniadanie
~14-15 lunch
~no i obiad to nie wiem wtedy o ktorej (sugestie??)

no i pytanie...czy jest sens w ogole sie za ta diete zabierac??

waze 83-85 kg przy 182 cm wzrostu (wzrost wagi spowodowany jest przez zazywanie lekow antydepresyjnych) chce wrocic do poprzedniej wagi, czyli 73 kg
w ogole utylem 10 kilo w okolo 10 dni i od tej pory waga ta sie utrzymuje

co ciekawe zanim zaczalem brac te leki jadlem non stop (czesto zupka blyskawiczna kolo 23 :> ) i nie tylem.
bylem chudy i dobrze sie czulem, co ciekawe w ogole sie nei ruszalem :]

zabierac sie za ta diete przy tytch godzinach posilkow??
HELP :>
bo chialem zaczac we wtorek ;]
ewentualnei jaka inna diete mi polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 141
Hej Obrus ja mam 184 i wazylem przed rozpoczeciem diety 89 a teraz 86 a to moj 7 dzien a cel wagowy to 78-80 wiec mysle ze jest sens ja zastosowac. Wiesz nieznam sie na tych lekach jakie one maja wplyw i wogole ale jak lunch masz o 14-15 (ja dzis tez tak mam) to obiad 18-19
wybierz taka godzine zebys sie nie musial zmuszac do jedzenia i zebys niebyl glodny:) 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Nie pytajcie w jakich godzinach macie jeść. Jecie wtedy, gdy jesteście głodni -logiczne? Jedno jest ważne: najwcześniej 2 godziny po kawie.

Masiunia, każdy reaguje inaczej. Możesz spróbować, ale nie za wszelką cenę.

Trzeci raz mój pierwszy dzień Zaraz zwymiotuję Trzęsą mi się ręce, chyba bede musiała coś zjeść, bo temperatura mi spadła z 37 na 36,3 Nie wiem w sumie co mam zrobić, bo głodna nie jestem. Od kawy mineło 5 godzin. Ble....

Ukręć życiu głowę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
a i jeszcze jedno.....
czy mozna lykac efedryne w czasie stosowania tej diety??
efedryne stosuje w celu stymulacji mozgu :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Można. A jeżeli jest to jakiś termogen np. Thermal Pro, to łykasz rano zamiast kawy.

Ukręć życiu głowę...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium