SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
dzisiaj 11dzionek i jest nawet spoks!!!wlasnie jem lunch i zamiast serka wcinam jogurt naturalny i pewnie to bedzie cale jedzonko dzisiajz tego cio piszecie to na mnie chyba ta dieta dziala bo nie bylam jeszcze ani razu strasznie glodnaale niestety chyba wpadlam w nalog kawowy bo zamiast herbaty wole wypic kaweaha schudlam chyba tylko 4kg bo wogole nie cwicze bo jakos nie mam energii a poza tym czasu!!!pozdrowienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Jeśli zjadasz na lunch i w ogóle na cały dzień tylko jeden jogurt albo serek, to nic dziwnego, że nie masz energii do ćwiczeń... niedługo możesz nie mieć energii nawet na zwykłe chodzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na niskich węglach powinno się ćwiczyć wyłącznie aerobowo, i to łagodnie, bo 'zasilanie' mają tylko włókna mięśniowe lipolityczne (spalające tłuszcz).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Tyka.... z bólem szyi zaczełam ja... bo rzeczywiscie przez pierwsze dwa dni mnie bolala... a raczej czulam w okolicach tarczycy pewien dyskomfort.. Zapytałam o to ponieważ dla mnie znacznie ważniejsze jest zdrowie niż ta dieta.
Niemiłe jest pisanie do wszystkich tu osób w taki sposób. Ja nie czuję się urażona. bo ani nie wierzę, że to dieta cud (wiara podobno pozwala przenosić góry) ani w to, że strace tyle kg ile bym chciala. Nie jestem gruba, ale też nie mam figury takiej jaką mialam jeszcze dwa lata temu i mam nadzieję, że ta dieta pomoże mi w utracie tych zbędnych kg, a także pomoze zmienić nawyki żywieniowe które powstały w tym czasie. Ani razu podczas tej diety nie zgrzeszyłam...raz czułam się glodna, ale sądzę, ze wtedy każdy by sie czuł gdyby lunch opóźnił mu się o 3 godziny.
Powiem Ci szczerze, że takie podejście jak Twoje może doprowadzić kogoś do przerwania tej diety, bo skoro mówisz, ze i tak nie schudnie, to po co ma próbować?!!!
Mnie samą rozśmieszyło kilka postów... bo niektórzy rzeczywiście robią sami sobie krzywdę katując się tą dietą a potem obżerając... ale to ich sprawa. Skoro lubią taki tryb zycia.. polegający na ciąglych dietach i tyciu od nowa to ich biznes..
Mam tylko nadzieję, że nie mierzysz nas wszystkich jedną miarą, bo to byloby juz zupelnie nie fair.

A zmieniając temat... to mój 5 dzień mija spokojnie. Nie czuje się głodna, ani zmęczona. Bolała mnie tylko głowa w ciagu dnia, alesądzę, ze to przez ciśnienie.
Prosze o informacje co z tym kurczakiem?!! Jak go przyrządzić. I czy moze być to sama pierś?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ból głowy to najczęściej niedocukrzenie - można a)zwiększyć porcje warzyw, b)do posiłków dodawać otręby owsiane, c)zastosować chrom. Z kurczaka oczywiście może być pierś - je się tylko do zaspokojenia głodu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
marthullka-cio na na to poradze ze nie potrafie zmiescic w siebie wieceja poza tym jestem strasznym leniem!!!nio i jeszcze wkurzamnie to ze jak zjem chociaz ten jogurt to waga momentalnie skacze do gory nio ale potem spada!nie podoba mi sie toczy komus tutaj tez tak sie dzieje???pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Bardzo dziękuję za odpowiedź Joggerze
Jeśli tylko do zaspokojenia głodu, to nie wiem czy cała piers bedzie potrzebna
A co do bólu głowy, to zastosuje coś z tego co polecałeś :)

Mam jeszcze jedno pytanko... chude grillowane mięsko na niedzielę... co z przyprawami? Mogą być czy nie? I czy mogę.. pewnie nie mogę, zjeść do tego z liść czy dwa sałaty?! Bo ja tak za samym mięchem to nie przepadam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 344
czyżby wszyscy przestali stosować dietkę? dlaczego tak tu cicho? (i nie tylko o zmierzchu :) ) a... już wiem - przerwa na święto zakochanych .. Ale ale, czy to tak można? Niemniej jednak pozdrawiam wszystkich... i tych zakochanych i świętujących i tych niezakochanych miłego wieczoru ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
dzisiaj zakonczyla sie moja dietka!nawet spoks bylo!przydarzylo sie pare grzeszkow ale i tak spadlo 5kg!nio ale jutro normalny dzien i az sie bojebo nie wiem jak mam jesc i cio moge!czy moge wszystko normalnie jesc tak jak dawniej tylko w malych ilosciach???jesli ktos zna odpowiedz to niech szybko napisze bo nie wiem cio dalej...pozdrowienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Odpowiedzi nie znam, ale tak mi się wydaje, że raczej nie popadać w stare nawyki, bo waga wróci Proponuję żebys powoli wychodziła z dietki a nie od razu wskoczyła na glęboka wodę. Przynajmnie ja tak planuję. Po tej diecie zamierzam odżywiać się podobnie jak w trakcie jej trwania.. tylko czasem dodając do niej jakieś lubiane przeze mnie potrawy :)

A tak poza tym... dziś 7 dzień... a raczej właśnie się skończył... I przezyłam go jakoś... choc bardzo się obawiałam tego NIC na oiadek )
Jutro z radością zjem szpinaczek z pomidorkiem i jajami

A co do rezultatów: to 3 kg, 3cm w bioderkach i jakieś 4cm w pasie )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej