SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 967
no a ja mam jesce jedno pytanko...
Czy ta kawe można zastapić herbata Bio active Guarana (czy jakoś tak)
ona tesh ma kofeine..

bo ja tej kawy to nie znosze!!!!!

Czy to ja?

Każdy dzień to walka
Ze sobą-Ciałem i umysłem
Wygram jak sie wyzwole z objęć
Które mnie tak mocno trzymają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 dzien zaliczony bezblednie:) !!!
na keto-diastixach mam +++ :D ...waga spada, ale na razie sie nie waze, dopiero na koniec kuracji.
pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Mam kolejne pytania: mam niekie cisnienie, jak radzic sobie z napadami zimna...cierpie nawet w upaly!!!dodatkowo: jak to jest z przyjmowaniem pigulki - czy rzeczywiscie moze obnizyc efektywnosc diety? czy rybka moze byc z puszki (w sosie wlasnym) lub wedzona? no i szukam ochotnikow na wspolna wycieczke do kopenhagi - od 30.09 - tak, zeby 7 dzien nie wypadl w niedziele - obytych z kopenhaga, prosze o pomoc: jak przebrnac przez ten szczegolny dzien?
pzdr

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 967
Mi sie wydaje ze na ta wycieczke chyba z Tobą pojade.. bo może jush bede zdrowa...:)
buźka

Czy to ja?

Każdy dzień to walka
Ze sobą-Ciałem i umysłem
Wygram jak sie wyzwole z objęć
Które mnie tak mocno trzymają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 661
Hej Rusaleczko, bedzie mi niezmiernie milo, w towarzystwie zawsze razniej!!!

AngieB

AngieB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja dzis mam beznadziejny dzien!!! okropnie sie czuje, caly czas mi sie chce spac i na nic sily nie mam. bylam dzis z rodzinka na grzybach i nie mialam sily chodzic, a jak wrocilismy to do tej pory spalam !!! jestem zmeczona na maxa!!!i kompletnie nie mam sily cwiczyc !!!ale dam rade...przynajmniej z dieta. czy to juz do konca bede sie tak parszywie czula? czy jednak moge sie spodziewac powrotu energii, bo chcialabym wrocic do tych areobow, ale dzisiaj to niemozliwe.pozdrawiam i zycze mnostwa energii!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Asik,
Na niskich cukrach... wiadomo, nic przyjemnego . Spróbuj wspomagania: chrom organiczny i L-glutamina (w sklepach z odżywkami).
Rusałka,
W tej herbacie kofeiny jest ciut mało, ale możesz ew. dorzucić guaranę w kapsułce.
Angie,
Postać rybki obojętna,
co do walki z uczuciem zimna, zestaw obowiązkowy to Kelp + wit.E 300mg + coś z miłorzębu japońskiego (Bilobil, Gingkofar etc), najpierw 3xdziennie (pierwszy raz na czczo), w miarę poprawy 1xrano.
No i rano Citrosept - wg. badań enzymy grejpfutowe poprawiają wchłanianie kofeiny.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Zmieniony przez - jogger w dniu 2003-09-18 17:41:39

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
A czy podczas tej diety moge normalnie zarzywac magnez???

Ciagle sie zastanawiam czy sie nie skusic na ta kopenhaska...

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z potasem (kalipoz) ? mozna go lykac, czy lepiej poczekac do konca kuracji?

4 dzien praktycznie przespalam :P ale zaliczylam !!!
jutro kupie ten chrom i ta glutamine, o ile znajde sklep z odzywkami :)
pozdrawiam wszystkich zmeczonych, zycze wytrwalosci i trzymajcie kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam dziewczyny glownie,u nas 11 dien juz tuz tuz i koniec. Samopoczucie lepsze troszke wiecej energo ostatnio organizm sie chyba juz przyzwyczail.
Co do efektow to jak wczesnej pisalem w pasie napewno ale nie wiem ile.
Wydaje mi sie ze w drugim tygodniu jakby sie zatrzymalo chudniecie ale nie wiem dokladnie bo sie nie waze narazie odezwe sie w niedzile i podam wyniki Asik trzymaj sie poczatki sa najgorsze dalej jakos pojdzie.
Zonka w drugim tyg przestala cwiczyc bo brak sily wiec i ty sie ogranich pozdrawiam chej

Robert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium