SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Eeeee, nie ma co kombinowac... bo to i tak bardzo pokrecona dieta... jak juz to zrobic lepiej te 13 dni a dopiero potem z nowa kombinowac (inna).

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Tyka, ja juz przez ta 13 przechodzilam rok temu i bylo swietnie (byloby do dzisiaj, gdyby nie moja nadgorliwosc i odstawienie pigoolek - w 2 miesiace spuchlam jak bania). A za wpadke musi byc kara wiec sie cofam do poczatku.. "Dlatego się też za bardzo nie wtrącam żeby nie oberwać teflonową patelnią " i dobrze, bo jeszcze tym dzbankiem oberwiesz
21 dni, bo szczerze powiedziawszy scisle przekazanie "13 DNI ANI DLUZEJ ANI KROCEJ" mozna sobie o kant d.. rozbic! Moja znajoma 2 miesiace tak sie odzywiala (po 3 tygodniach z wiekszymi ustepstwami) i od roku trzyma sie suuuuuuuupper :) Nie boicie sie ECA i innych czarodziejskich srodow, a zwykle przedluzenie diety uwazasz za przestepstwo? Ja sie bawie w kroliczka doswiadczalnego, a efekty opublikuje na forum

*** koffee rulezzzz ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Masz rację, ostrzeżenie dotyczy osób, którym ta dieta zbyt ostro podkręca tarczycę i waga im leci w dół jak wszyscy diabli a co za dużo, to niezdrowo w każdą stronę . Ja z kopenhaskiej przejąłem kawkę na śniadanie, żeby przedłużyć 'pobiegowe' spalanie tłuszczu, ale z pewnością system kawa - a potem małe posiłki białkowo-warzywne jest OK. Ludzie, którzy to praktykują, nie mają problemów z jojo. Tyle że trzeba zapomnieć o kanapkach, kluchach, porcjach ziemniaków czy ryżu (owszem, JEDEN ziemniak do posiłku jest OK ).

-------------------------------
Dwutygodniowy kawosz kopenhaski
-------------------------------

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panie i Panow :)
Przeczytałam wszystkie posty tego wątku i postanowilam przyłaczyc sie do diety.
Zaokragliłam sie ostatnio tu i tam a musze zrzucic troche do imprezy ktora mnie czeka juz w czerwcu wiec postanowilam szybko i drastycznie sie odchudzic :P
Jako nowicjusz mam oczywiscie serie pytan (a kto nie ma, hehe)
- przeczytalam ze mozna brac Therme Pro - ja mam od mojego lubego jakas taka z Sida Cordifolia wiec pomyślalam ze bede brac tak jak jedna dziewcztna tutaj - zamiast porannej kawy przesuwajac wszystko o pare godzin. Moze byc?
- czy tej kawy moge troche wiecej niz filizanke dziennie? Bardzo lubie kawke (w roznej postaci - z reszta po nicku chyba widac) i zastanawiam sie czy mogłabym sobie zafundowac taka jedna "extra" kawe po południu (mozna z cynamonem?). Z reszta kawa odbiera mi apetyt wiec przyda sie chyba :)
- czy mozna herbatki ziołowe (mieta, melisa albo zielona lub czerwona)?
- czy te mieso to musi byc wolowina? Ja nie znosze innego miesa poza drobiem lub rybkami. Moge sie wiec ograniczyc do piersiat kurki?
No i tyle pytan na teraz.
Mam nadzieje ze bedziecie mnie wspierac bo przy mojej "silnej" woli wsparcie bardzo sie przyda.
Pozdrawiam i zaczynam od jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam nowa fanke kawy!A pozostalych,szczegolnie dziewczyny z kopenhaskiej bardzo pozdrawiam:)Ja zrobilam sobie tydzien z kopenhaska na poczatku maja i z dnia na dzien czulam sie lepiej.Teraz jak czytam Wasze entuzjastyczne podejscie to mam ochote znowu od kawki zaczynac dzien.Nie mam duzo do zrzucenia,poza tym cwicze i niby wiem,ze powolutku bym wrocila do mojej wagi ale probelm wlasnie polega na tym,ze nigdy nie musialam sie odchudzac i te dodatkowe kg sa po prostu "nie moje" i zle sie z tym czuje.Dlatego chyba od jutra przylacze sie do Was.Pisze chyba bo cholera mnie bierze jak nie moge np.twarozku wiejskiego(produkt zza oceanem nie znany:(.A jak Wam idzie dziewczyny?Czekam na wiesci!

SEIZE THE DAY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5209
camillos milo spotkac Cie w Kopenhadze Ja wlasnie dzisiaj jestem w 7 dniu (najubozszym ) i czuje sie swietnie, szczegolnie jak na aerobiku co poniektorzy powiedzieli mi, ze schudlam Jaka radosc na twarzy... i mysle, ze kolezanke tez zarazilam (jutro przyjedzie do mnie po rozpiske )

Tyka, na zyczenie bede tu za miesiac i opowiem dalsze rezultaty, postepy, zmiany itp A tak na marginesie, nie naleze do osob, ktore malo cwicza i nie uwazaja co jedza... wiec obiecuje, ze pozniej bede bardzo ostrozna przy mini zmianach... tam dodam, tam odejme i bedzie OK
Nooo i prosze nie krytykowac naszej dietki, bo patelnie poleca

"Smiej sie zawsze i wszedzie! Nie zaluj tego co bylo, nie boj sie tego co bedzie"

"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne tam gdzie chca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to w takim razie jestem z Wami juz po tej nocy...na szczescie mam w lodowce jaja:)do jutra,papa!!!

SEIZE THE DAY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hejka!
Ja jestem juz po porannej Thermie i aerobach (u mnie to wygibasy przy muzyce przez 30 minut - na nic innego nie stac mnie z rana, hehe)
Odzywam sie z samego rana zeby podac wyniki poczatkowe:
23.05 - 55kg
udo lewe -55
udo prawe - 57 (hm, jestem nieproporcjonalna :P)

Camillos widze ze zaczynamy tego samego dnia! Bardzo sie ciesze ze bedziemy przz 13-stke przechodzic razem :)

Pozdrawiam
P.S Czy moge liczyc na odpowiedz na moje dreczace pytania? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
- przeczytalam ze mozna brac Therme Pro - ja mam od mojego lubego jakas taka z Sida Cordifolia wiec pomyślalam ze bede brac tak jak jedna dziewcztna tutaj - zamiast porannej kawy przesuwajac wszystko o pare godzin. Moze byc? MOZE BYC, TYLKO JAK BIERZE JEDNA DZIEWCZYNA TUTAJ??? ALE MOZESZ RANO WZIASC THERME A KAWE I CALA RESZTE PRZESUNAC O TE KILKA GODZIN

- czy tej kawy moge troche wiecej niz filizanke dziennie? Bardzo lubie kawke (w roznej postaci - z reszta po nicku chyba widac) i zastanawiam sie czy mogłabym sobie zafundowac taka jedna "extra" kawe po południu (mozna z cynamonem?). Z reszta kawa odbiera mi apetyt wiec przyda sie chyba :) kAWY TRZEB UNIKAC W GODZINACH POSILKOW GDYZ KOFEINA MOZE PODBIC POZIOM INSULINY A TEGO NIE CHCEMY, GENERALNIE - LEPIEJ NIE

- czy mozna herbatki ziołowe (mieta, melisa albo zielona lub czerwona)? MOZNA JAK NAJBARDZIEJ, WLASNIE ZIELONA CZY CZERWONA ZAMIAST KAWY W CIAGU DNIA
- czy te mieso to musi byc wolowina? Ja nie znosze innego miesa poza drobiem lub rybkami. Moge sie wiec ograniczyc do piersiat kurki? HMM, JAK NA MOJE OKO TO MOZESZ, ALE NIECH TU SIE JESZCE JOGGER WYPOWIE.


Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5209
Noo to teraz tez mnie zaciekawila ta wolowina?? Najchetniej tez bym ja zamienila na kurczaka. Ale tyle co wyczytalam wolowina ma cos w sobie co dobrze dziala na diete... ahhh nie wiem, ale jestem bardzo ciekawa odpowiedzi, bo akurat dzisiaj moglabym zrobic mala zamiane

"Smiej sie zawsze i wszedzie! Nie zaluj tego co bylo, nie boj sie tego co bedzie"

"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne tam gdzie chca"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium