SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom widzisz teeraz jedziesz na rowerek (5o km drogi) i dobrze jeszcze nie zjadals sniadanka i takie tam to przez to mozesz zemdlec......ojjjj.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej!! Ja jestem i mam się świetnie! :) na razie się nie waże. Nie mdleje, troszkę mi słabo, ale idzie wytrzymać, a o głodzie nie mam czasu myśleć (na szczęście) Isia...skoro mdlałaś to lepiej, że zakończyłaś dietkę :) A koleżance, które ma 16 lat polecam dużo ruchu i zdrowe odżywianko :) no, bo chyba lepiej nie ryzykować zdrowiem :)
Pozdrawiam wszystkich i 3mam kciuki za Was :) bede dawać znać jak mi idzie :) Isia! i co teraz zrobisz? jakąś dietkę? czy ruch i zdrowe jedzonko? pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Jestem na diecie 10 dzień i chciałam napisać dla tych, którzy nie lubią, bądź mają dosyć szpinaku, sałaty i brokułów coś na odmianę. Ponieważ ja nie słodzę kawy nawet w te dni, kiedy jest to wskazane, sałaty i szpinaku nie cierpię, więc jem kapustę pekińską do której robię sobie taki sos a'la vinegret, czyli: łyżeczka oliwy (ja akurat oleju z pestek winogron), 3-4 łyżeczki wody, pół łyżeczki cukru, szczypta soli, sok z cytryny i zioła prowansalskie. Z takim sosem wciągam miskę pekińskiej i lecę na trening

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja nie zamieniam raczej nic :) chociaż... zamiast szpinaku jem brokuły no, a nie słodzę już od 6-7 lat więc jak piję tą kawę z kostką cukru to wydaje mi się obrzydliwie słodka no, ale jak cza to cza papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madziasek, a kto powiedział że ja jestem na tej diecie? Wczoraj sobie zrobiłam tylko jeden dzień na "oczyszczenie" - a śniadanko było, było, ale później, koło 9 - sałatka warzywna z fetą (mniam, mniam)
Poza tym wcale mi tej rajdzik w kość nie dał, świetnie się czuję!
Czuję się jakbym spacerkiem po Katowicach się przeszła
Tylko nie wiem, czy mogę jeździć sporo na rowerze (ok. 3 godzin) dziennie czy mam sobie robić dzień przerwy zawsze? Nie chcę się przetrenować a kondycja nie jest u mnie the best
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Geniusska! ja myślę, że lepiej na rowerku jeździć codziennie tylko zmniejszyć liczbę godzin - do góra 2 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej:) hej:) dołączyłam do Was wczoraj z samego rana.. jak narazie całkiem nieźle..choć bałam się że będzie gorzej..bo kocham słodycze i zawsze jadłam dużo pieczywka! dzisiaj rano co prawda wymiotowalam,ale mysle,ze to kwestia przyzwyczajenia ogranizmu trzymajcie kciuki.. dzisiaj będę się ważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hejka! dzis 5 dzień na kopenhaskiej i 2,5kg w dół. niby mało, ale dobre i to Póki co dobrze się czuję, nawet mi minął zły humor tylko... nie mogę już patrzeć (a co dopiero jeść) na sałatę i brokuły... błee jak ja tęsknię za owsianką, owocami (nie w takich skąpych ilościach) i mlekiem... oj... ale wytrzymam!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
celkena , wiesz ja praiwe zawsze jestem na jakiejs diecie. zazwyczaj takiej wysoko białkowej. ogólnie bez chleba, ziemniaków, soli, słodyczy itp. ruchu to w ciągu roku mam chyba wystarczającą ilośc: w tygodniu treningi judo +wf w szkole. teraz w wakacje jeżdże na rowerze, biegam, gram w tenisa, chodze dużo z babcią po sklepach. Jak myślicie ile mam lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wiecie co ;) ważę 55 kg dzisiaj dopiero drugi dzien hurrrra! wiem,ze nie powinnam sie cieszyc bo to pewnie sama woda ale wlasnie wcinam sobie jogurcik..smacznego wszystkim i powodzenia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium