SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Może brak cynku, może wit. A... najprościej brać Centrum.
Sól - to kwestia zatrzymywania wody a nie spalania tłuszczu, choć wpływa na wygląd
Ta dieta składa się z produktów białkowych, węgli o najniższym IG i odrobiny zdrowego tłuszczu, i tego się trzeba trzymać również po diecie, jeśli pomogła. Po prostu jeść trochę więcej, inną żywność traktując jako uzupełnienie.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jogger, dzieki Twoim radom jestem cala happy :) Dziekuje, ze mi odpisales. Bede sie trzymala surowek, salatek i wiekszej ilosci bialek.... choc czasami mam potrzebe tez na wegle np. chleb pelnoziarnisty, czy platki. Dzieki temu odkrylam moj 6pack, pozbylam sie 10kg tluszczu i udalo mi sie dostac prace w Fitness Klubie jako reprezentantka ) Dzieki i bede czytac i czekac na dalsze porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
a żeby uzupełnic witaminy można wźucić tabletke plusza MULTIVITAMINA do mineralki ?? poprawi samk łatwiej przełknąc ;) no i te witaminy beda :)

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
no tak, ale ja wcinam centrum i szkrzyp, nie wiem czy dodatkowo multiwitaminia nie bedzie to juz za dużo?
pozdr.
anik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43
Hej,pozdrawiam wszystkich.To forum odkrylam przez przypadek kiedy szukalam diety kopenhaskiej.Diete zastosowalam rok temu i schudlam pare kilo.Od 5 dni powtarzam ja i jeszcze nie jest tak zle,kryzys przyjdzie siodmego dnia kiedy nie ma kolacji.Cale szczescie ze warzywa mozna jesc do oporu,bynajmniej ja tak jem i mieso grilowane tez jest duze gdyz jestem instruktorka na silowni wiec musze miec sile.Przez czas diety nie biore protein,tylko 3 pastylki l-karnityny.Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
Witam. Ja już miesiąc po kopenchaskiej. W trakcie i po spadło 7 kilo. Może i ta dieta niezdrowa, ale skuteczna. Teraz odstawiłam pieczywo i słodycze i wcinam dużo warzyw, rybki i chickena. Przeleciałam całe forum, ale gdzieś zgubiłam odpowiedź Joggera co powinno się jeść przed treningiem a co po. Mam basen 2 razy w tygodniu o 7 rano i na głodnego to mi nie bardzo...może jogurt z otrębami byłby ok? Kawa do tego też? Przyznaje że wcześniej zaczynałam dzień od słodkiego jogurtu z musli ( sklejonym na dodatek jakimś karmelkiem) i myślałam że robię sobie dobrze i zdrowo...zgroza!

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo tuczy:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Tyka! jestes w sparawach diet i odzywiania ekspertem, lecz spróbuj zrozumieć, ze niekażdy człwiek sie tym interesuje. Ludzie mają rózne pasje!właśnie dlatego żeby nie popełniać głupich błedów pytamy. Jest takie powiedzenie, ze nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi. No może zgodzę się z Tobą, ze niekótóre pytania sa mało rozważne, ale kto pyta nie bładzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Hej,
mam pytanie do Joggera
CO SĄDZISZ O DIECIE SOUTH BEACH PO KOPENHASKIEJ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Tyka ma absolutną racje, bo to co wy robicie ze sobą i własnymi organizmami jest nienormalne , chore , głupie , bezsensowme , bez celu , bez niczego, wy powinniście sie cieszyć że TYKA jest na tyle cierpliwy i dobry człowiek ze choć pisze tyyyle artykułów jak powinno się prawidłowo odżywiać , ćwiczyć , i 100 tysięcych innych rzeczy żeby dobrze wyglądać a wy robicie wszystko dokładnie odwrotnie , , to taj jakby im wiecej postów on pisze tym wy jakby do każdego postu robicie odwrotnie.
Bez obrazy bo o to mi nie chodzi ale was mi szkoda , jest pare osób na forum które znam co popadły przez takie coś w anoreksje itp,
25kcal na kilogram beztłuszczowej masy ciała tyle powinno jeść sie MINIMUM dajmy na to że 80kg powinien minimum jeść dziennie 1700-1800 kcal dodajmy że nie cwiczący


albo po kopenhaskiej jakieś diety SOUTH BEACH czy sroł bicz , nie długo skończy się na dietach wodnych , czyli pij 2 litry wody dziennie a schudniesz , najlepiej to zastosujcie aha i jeszcze jedno jedzcie max 60kcal wtedy będzie super









































Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-01-07 13:21:12

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-01-07 13:22:17

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Rothen!zgadzam się z Tobą, ze należy myśleć w sposób racjonalny o odzywianiu, uprawiać jakiś sport itp. Jednak zaczynając się rozsądnie odzywiać i zwiększając swoją aktywność ruchową będziemy bardzo długo czekac na efekty. Zdaje sobie sprawę z tego, ze jest to naormalny proces i o wiele bardziej drowe dla naszego organizu jest stopniowe tracenie wagi, lecz nie widząc efektów tracimy motywacje, dlatego właśnie tak popularna jest ta dieta. bezwątpienia nie zmieni ona wszystkiego ale to moze być początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej