SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
a ja drugi dzień na diecie i dzisiaj właśnie po areobach 2 razy po 50min + siłownia,
i nie czułem się głodny.

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bo ja to żarłok jestem,najbardziej lubię 'robić masę' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Wiesz Laura, dieta jest do przejścia. Przeżyłam te dwa tygodnie i trenowałam codziennie jak zwykle, czyli 6 razy w tygodniu. Przyznam, że sama się dziwiłam skąd u mnie tyle siły
Schudłam 5 kg. Teraz jestem na redukcyjnej i trzymam się.

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
No i zarzuciłam kompletnie kopenhaską...Doszłam do wniosku, że w moim przypadku (przebyte bulimia i anoreksja) więcej mi ta dieta może przynieść szkody niż pożytku.Teraz wsuwam sałatkę z oliwką i truskawki :)

Trzymam kciuki za bardziej wytrwałych niż ja:)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta kopenhaska jest absolutnie zabroniona dla osób po przebytej bulimii i anoreksji, podobnie jak wszystkie inne diety o wysokim deficycie kalorycznym. Nie powinny jej podejmować również osoby mające JAKIEKOLWIEK problemy zdrowotne gdyż dieta ta mocno odwadnia oraz powoduje znaczne ubytki soli mineralnych (mikroelementów) szczególnie gdy podejmowana jest po wielokrotnych nieudanych próbach stosowania innych diet !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Wiem Tyka, głupio zrobiłam,że w ogóle ją zaczęłam...:/ Od razy po 7. dniu rzuciłam się na jedzenie i wpadłam w psychoczny dołek (skąd ja to znam...:()
Teraz przeglądam forum i zastanawiam się co dalej....
Pozdrawiam!!

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie!Od jutra zaczynam kurację Mam nadzieję że wytrwam.To tylko 13 dni Zaczynam z koleżanką,więc będzie łatwiej.Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
Cześć...mam jedno pytanko.Jestem na trzecim dniu tej diety, wczoraj czułam się trochę osłabiona, a poza tym nie wytrzymałam i zjadłam dwie kostki czekolady jogurtowej z tym jogurtem naturalnym :). schudłam do dzisiaj 2kg, więc to chyba nie zaszkodziło, ale nie znam się na tym, więc nie wiem czy lepiej zakończyć teraz tą dietę czy mogę ją stosować dalej. Bardzo proszę o szybką poradę. Z gory dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tina 161 myślę,że taki wybryk może się zdarzyć każdemu,więc jeśli więcej się nie skusisz na jakiś smakołyk to kontynuuj dietę Zadaj sobie karę za coś takiego,np.100 przysiadów Ja dziś kończę dzień pierwszy,nie tylko ograniczam ulubione dania,ale także rzucam palenie-podwójna pokusa Szczerze mówiąc jak na dzień dzisiejszy jestem z siebie dumna,nie zmieniłam nic w diecie,wszystko poszło ok,najgorzej było jak przyszli znajomi i sączyli kilka browarków...ale twarda jestem,narazie jest ok oby tak dalej Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
dzięki Dorota24, spróbuję iść dalej ale nie wiem czy mi się to uda, bo jestem przyzwyczajona do całkiem innego jedzenia i nie mogę już patrzeć na te brokuły i sałatę, ale jak nie teraz to schudnę innym razem . A tobie życzę powodzenia i stracenia jak najwięcej kilogramów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej