SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
dzisiaj 12 dzień straciłam 4 kg, co do wymiarów to nie orientuję się za bardzo ile było wcześniej, a ile jest teraz ale czuję, że "pupa mi spadła" brzuszek i na buzi jest mniej tego świństwa co prawda jestem zadowolona z efektów,ale tak mi się już nie chce stosować tej dietki, na sam widok jajek albo marchewki o szpinaku czy brokułach nie wspomnę, robi mi się niedobrze ale sięnie poddaje, już tylko jutro i pielgrzymeczka ciekawam ile jeszcze schudnę... kurcze byłoby fantastycznie schudnąc jeszcze 10 kg do 100dniówki pozdrawiam wszystkich zaczynających i tych w trakcie, a także po... bo jak to się mówi schudnąć to nie sztuka, sztuką jest utrzymać wagę :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
wróciłam z urlopu i ....tragedia. Nie jadłam dużo, niestety w knajpach, sporo wina, dużo się ruszałam i ...uwaga ...+5kg w dwa tygodnie!!!!
ale czuję się świetnie, jakoś ładniej wyglądam i powalczę metodą kopenhaską przez dwa tydodnie bez wina i z podobnym jadłospisem jak na kopenhaskiej(wcześniej -4kg na diecie)...A może ja muszę już być taka gruba? Jak się nie wazyłam, to do głowy mi nie przyszło, że przytyłam, nie dość, że gruba to pewnie jeszcze ślepa! Supernova zaglądasz tu jeszcze czasem, jak po wakacjach?

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
hehh, moja waga stoi jak zakleta... ale za to wczoraj sobie pofolgowalam... 4 racuchy, 4 jaja, 4 piwa i zapiekanka... a wszystko przez ten koncert (virgin i chylinska) poszlismy, wypilismy, no a potem jeeesc sie chcialo... ale dzis jak gdyby nigdy nic lece 11 dzien..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Taka jednorazowa akcja podnosi metabolizm spoczynkowy na kilka dni, więc pomaga przy długotrwałym utrzymywaniu ujemnego bilansu kalorycznego

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
kurde jak tak patrze na te wypowiedzi to normalnie was podziwiam hehe, i przyznam sie ze byłam przeciwniczka tej diety, no ale do czasu, tez udało mi sie juz stracic 10 kg (ale samymi cwiczeniami i zmienilam moje nawyki zywieniowe), ale gdy po 3ch miechach waga stanela w miejscu, a mam jeszcze ok 6kg do zrzucenia postanowilam sie skusic na kopenhaska i dzis jest 1szy dzien diety,wczora zrobiłam uprzednio głodówke (tzn piłam samo mleko,a wieczorem odzywke), aha dodam ze dalej cwicze tak jak kiedys,tylko dzis i jutro se odpuszcze, a od 3go dnia dalej bede cwiczyc,mam nadzieje ze uda mi sie zgubić te reszte tluszczu,bo poprawiłoby mi to samopoczucie no i wogole ;) aha i jeszcze jedno ... jak mieszacie szpinak z pomidorem? to ochydnie smakuje, ale co sie nie zrobi dla utraty kg hehe ;)

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
Dzisiaj pierwszy dzień kopenhaskiej, już kiedyś ją stosowałam w tydzień straciłam 4kg ale niestety drugiego tygodnia nie dałam rady ciągnąć, mam nadzieje że teraz sie uda

powodzenia wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
dzis 3ci dzien, powiem ze poki co jest wietnie :D o dziwo nie czuje głodu, a ciało mnie pali w cholere hehe :D czasem mam wrazenie jakbym miala goraczke :P moze sie tn tluszczyk pali? w ciagu 2och dni nie wem jak to mozliwe ale mi 2,5 kg ubyło :P a mysle ze to nie jest odwodnienie bo pije nakazane mi 2 L wody i przezto tez nie czuje glodu, dzis bede cwiczyc,zeby cialo nie byo zbyt miekkie po skonczeniu diety :D No tylko ze trzymam sie scisle tego co moge jesc, NIC WIECEJ nie jem,aha, moze poza orbitka 1 pastylka rano(ale swiezy oddech to podstawa) hehe,a te glupie nawyki, czasem skubniecia czegos gdy przygotowuje sie obiad, szczerez mozna sie zapomnuiec, ale poki co sie zdarzylo mi sie to :D zobaczymy jak bedzie dalej, pozdrawiam all :D

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
mialo byc "nie zdarzylo mi sie to" w ostatnim zdaniue, heh te literowki :P

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
hej Jogger
Mam pytanko moja koleżanka też była na diecie kopenhaskiej i schudła 7 kg ale ona ma bardzo dużą nadwagę ( myślę że powinna schudnąć jeszcze jakieś 30 kg) dietę skończyła 7 dni temu i bardzo dobrze się na niej czuła za tydzień chciała przejść jeszcze raz tą dietę. Moje pytanie czy może to zrobić znów po 14 dniach a jeśli nie to co powinna robić żeby dalej chudnąć
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
trzeci dzien diety , myslalam ze bedzie gozej, ciezko jest jedynie wieczorami poniewaz do pozna jestem na nogach , jak sobie radzicie z tym okropnym uczuciem glodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium