SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 128
To jest dieta dla ludzi , którzy przez 13 dni nie muszą się ruszać
Nie ma mowy o bieganiu , chodzeniu na siłownię, chyba, ze ktoś chce sobie krzywdę zrobić.
Dziś mój pierwszy dzień. Parę dni temu sfalstartowałam
Od dziś jestem na zwolnieniu z córcią w domu, do niedzieli nie wychodzę z domu , więc łatwo będzie wytrwać kryzysowy tydzień. Później jest już z górki.
Zaczynam z wagą 63 kg. Poprzednim razem schudłam 4,5-5 zobaczymy ile będzie tym razem.

blanka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Czesc, dzis jest moj 8 dzien. Na lunch zjedlam tylko pomidora i 2 jajka bo na brokuly nie mialam juz misjsca a na sama mysl o nich po calym poprzednim tygodniu poprostu mnie mdli. Po jajkach i pomodorze jestem zarobiscie pelna i nie wiem czy w ogole tkne obiad no ale zobaczymy moze bede glodna. Jak narazie nie mam zamiaru wazyc sie, zrobie to po zakonczeniu diety, ale po obrankach i po 5-tym dniu spadly 4 kg . Mam nadzieje ze do konca diety spadnie jeszcze kilka ( dodatkowe 3 kg i jestem w niebie ) a po zakonczeniu dietki mam zamiar jesc wszystko co potrzebuje organizm o na co ja mam ochote w granicach rozsadku. PYTANKO !!!! Czy znacie jakies zalecenia lub delikatne dietki sluzace utrzymaniu wagi?
Blanka mam pytanko! o jakiej diecie mowisz piszac MM?
Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 128
Aniu , MM to Michel Montignac. "Metoda tego lekarza nie jest trudna, wystarczy zapamiętać zaledwie kilka reguł. Myślą przewodnią Metody Montignac jest minimum zakazów i maksimum rozkoszy kulinarnych. Jedzenie powinno być przyjemnością, cząstką naszego życia, a nie udręką obarczoną tylko zakazami" - tak przeczytałam w książce rok temu i rzeczywiście to prawda. W styczniu schudłam 6 kg bez specjalnych wyrzeczeń.
Dzisiaj jemy to samo , tylko ja jestem na samym początku

blanka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Blanka: ciesze sie, ze zaczelysmy w tym samym dniu.Bedziemy sie dopingowac:)
jesli chodzi o MM, to podobno jest niezle,tylko janigdy nie moglam do konca przebrnac przez wszystkie ksiazki,ktore zakupilam na ten temat.Ale w zeszlym roku stosowalam przez mome south beach, zasady podobne w syumie do MM a i efekty byly.Pomysle za 13 dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Mam prosbe do ciebie Blanka75 znalazlam kilka wersji ksiazki MM czy poglabys podac mi jakies dokladniejsze namiary na ta, na ktorej Ty sie wzorujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 128
Olia , mnie też jest raźniej
Aniu , ja mam w domu "jeść aby schudnąć". Wszystko to, co znajduje się w internecie jest oparte na tej ksiązce.
Właśnie zjadłam gotowane udo z kurczaka i brokuły. Nie jestem głodna , ale bardzo osłabiona. Piję mnóstwo wody.

blanka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
czesc!
Zaczelam ta diete wczoraj i narazie jest calkiem calkiem , choc troszke glupio sie siedzi w pracy, jak mi rano burczy w brzuchu:P. Szukalam cos wiecej na temat tej diety i przypadkiem natknelam sie na te forum i pomyslalam ze by bylo milo odchudzac sie wraz z innymi i kozystac z porad. Zobaczylam te diete w sobote w gazecie i postanowilam ja zastosowac, poniewaz zalezy mi na szybszym schudnieciu a do zrzucenia mam sporo. Miesiac diety 1000 kcal nic nie dalo niestety ale moze akurat ta dieta mi pomoze:).
ja ten befsztyk sobie grilowalam, mam nadzieje ze nie zrobilam nic zlego:), moze mi ktos umial by na to odpowiedziec bo w sumie to bylo troche za dobre jak na dietetyczne jedzonko:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 128
Jeżeli nie oblałaś tego toną zalewy tłuszczowej do mięsa - to jest ok.
Ja jem gotowanego kurczaka, nie lubię czerwonego mięsa.
Może w tej diecie 1000 kcal jadłaś za dużo węglowodanów ?

blanka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
Tak wlasciwie to w tej 1000 kcal to jadlam z 500-600 bo tyle mi wystarczalo no i oczywiscie przez pierwsze 2,5 tyg cwiczylam az mi noga wysiadla i jeszcze tydzien mam zabronione cwiczenie i spowrotem moge zaczasc cwiczyc reguralnie:). A ta wolowine to poprostu polozylam na grilu usparzylam i zjadlam niczym nie polewalam dalam tylko troszke pieprzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
O rany dzisiejszy wieczor byl koszmarny maiala takiego strasznego dola i lapska mi sie trzesly ze myslalam ze wykituje, po prostu jeszcze chwila i bym padla, ale z odsiecza przybyl moj facet i napilam sie smaczniusiej herbatki z cytrynka i kastka cukru i po 10 15 min odrazu bylo lepiej, coprawda teraz sa wyrzuty sumienia, ale dalej kontynluje dietke bo niedlugo finiszuje a i efekciki sa chyba dosyc soprawe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium