SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1833
Tak Moniś, pozazdrościć motywacji.
A. Współczuję tym którzy będą siedziec przy świątecznym stole z Tobą
B. Przegrasz i tak się nażresz zamiast jeść racjonalnie i z przyjemnością
C. Jak wygrasz to się nażresz lodami zamist jeść racjonalnie i z przyjemnością.
D. Po takiej diecie alkohol na Sylwestra pomoże Ci ustabilizować piękną sylwestkę
E. Uważaj na opłatek

Proponuję abyś za boski wygląd na sylwestra zabrała się np. 30 grudnia stosując megadietę kliniki szałlin wspomaganą przez kruszynę i senes w dużych ilościach.
(tak na wszelki wypadek - MOnis o klinice szałlin i kruszynie to żart!)

Zmieniony przez - ricojaryj w dniu 2005-12-18 12:19:17

Mar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Hej! mam pytanko!co sie stanie jeżeli skończe diete przed upływem 13 dni?? np tak po tygodniu?? prosze oszybka odp bo to dla mnie bardzo ważne!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
odp do Ricojaryj: Nie mów do mnie jak do jakiejś ograniczonej blondynki! No może fakt, że moje pytania brzmiały dość dziwnie i niekoniecznie branie się za odchudzanie w święta jest czymś powszechnym i zrozumiałym, ale to jeszcze nie jest powód żeby mnie traktować jak kretynke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
Moniś, co może się stać?, na zdrowy rozum; pewnie mniej schudniesz
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Do Grubej 1 odp: no domyślam się, ze mniej schudne:) ale chodzi mi o to czy nie bedzie efektu jo jo bo niezakończonej kuracji! :)pap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
u mnie efekt jojo był mimo, że kontynuowałam dietę 13 dni (i wcale nie zaczęłam się po niej objadać), te 13 dni to chyba to chyba nie jest jakaś magiczna liczba, chyba 12 lub 14 nic nie zmieni
przeczytaj sobie rady joggera, on poleca tę dietę osobom, które się wcześniej nie odchudzały w podobny sposób, i które mają dużą nadwagę
pozdr

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Jesli chodzi o kopenhaska to naprawde trzeba sie zastanowic nad okresem jej stosowania. Ja ja przeprowadzilam w sumie raz tylko przez 13 dni, schudlam wtedy ok 6 kg, i nie przytylam od tamtej pory. Przeprowadzalam ja razem z kolezanka i kolega z pracy, i jakos sie trzymalismy raznie, nie mialam zaplanowanych w tym czasie zadnych wyjazdow i gosci:) i moze dlatego sie udalo. Za drugim i trzecim razem wytrzymywalam jakies 7 dni, i nie dalam rady wytrzymac. Zawsze znalazla sie jakas okazja do zjedzenia czegos co nie znajdowalo sie na liscie, wspomne o tym, ze czesto wyjezdzam do roznych hoteli, gdzie podawane sa wysmienite dania, a sniadania szkoda nie zjesc. i d..a... przerwalam i nie wiem czy sie kiedys zdecyduje. W tej chwili jem ok 6-7 posilkow dziennie o niskiej zawartosci weglowodanow, wykluczylam calkowicie cukier. Robie pyszny sernik, ktory mozna jesc bez obaw:) Chleb jem raz w tygodniu, ale jedna kromke, na sniadanie w sobote, nauczylam sie jakos go nie jesc, ziemniaki tez ograniczone, no czasami zdarza mi sie spalaszowac frytki, ale tlumacze to sobie tym, co powiedzial Tyka, ze nalezy sie od czasu do czasu jakis zastrzyk, bomba zeby przyspieszyc metabolizm. No i ruch.... Wczoraj przyszlam do domu cala mokra, bo przez godzine odsniezalam auto, a pozniej sie ganialismy z synem. Ach te dzieci to maja energie:)

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
maja energi i pomyslow

Atenka aniolki na sniegu robilas??

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
No jasne ze aniołki robilam, hi hi, a jutro idziemy na lyzwy. U nas na prowincji otworzyli lodowisko:)

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Hej! jetem (czy byłam??) na kopenhaskiej i zjadlam tosta:( jezu jestem beznadziejna!!!czy to zupełnie skreśla efekty mojej diety?? o nie...:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej