SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
kiri_kiri a ile schudłas jesli mozna zapytac? Mi sie dieta konczy w srode ale przeciagne ja do soboty, bo troszke oszukiwałam, tylko w post bede mieso na rybe zamieniac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
Czy jezeli nie mam salaty na obiad moge ja zastapic pomidorem i usmazyc to razem z befsztykiem na oliwie z oliwek? (powinno byc befsztyk i salata)

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tak, sam lubię takie zasmażki i aż mi ślinka się wydziela

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Jogger!Odpowiedz mi koniecznie!Czy istnieje GÓRNA granica wiekowa stosowania tej diety/np.coś z hormonami itp/.Przeczytałam 128 stron dokładnie.Jestem po 8 dniu stosowania.Pozdrawiam Cię serdecznie-jesteś naszym guru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92
Zaczelam wczoraj po raz drugi. Nie wiem ile schudlam za pierwszym razem bo nie mialam wagi ale widzialam efekt po ciuchach, poza tym od poczatku stosowania diety czulam sie r e w e l a c y j n i e! lepiej spalam, mialam wiecej energii, lepszy humor, itd. Pozdrawiam wszystkich a zwlaszcza tych ktorzy podobnie jak ja zaczeli w poniedzialek!

Qbea

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Jestem prawie miesiąc po i z wielką satysfakcją stwierdzam, że nie przytyłam.
A co robie w tym kierunku? Jem non stop. Dzisiaj na przykład była czekolada, hot dog, półtora kilograma pierożków (z serem, a potem ruskie ), owoców nie licze. Wczoraj było tiramisu, rogalik ze śliwką, kopiec kreta i nie pamiętam już co jeszcze...
Tak jest codziennie. Coś mi sie wydaje, że to prawda z tym podkręceniem metabolizmu.

Ukręć życiu głowę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie każdemu się tak udaje
Co do wieku, nie ma ograniczeń poza zdrowotnymi (np. nadciśnienie, cukrzyca, choroby wymagające kuracji hormonalnej(

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Nie każdemu tak się udaje, ale jednak jest to możliwe. Fitgirl nie chciała się przekonać.

A tak wogóle to muszą być jakieś ograniczenia. 13-sto latki chyba nie powinny tego stosować...No i panie koło 70-tki ?? ?? ??

Zmieniony przez - BijouBiżu w dniu 2005-03-24 20:26:37

Ukręć życiu głowę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 300
Mam pytanie co do diety kopenhaskiej - co jezeli nie jestem w stanie wypic czarnej kawy? czy moge dodac mleka 0%? jezeli tak to ile?
I jeszcze jedno - czy naprawde nie moge zuc gumy w trakcie diety? (bez cukru czywiscie :) )
bede wdzieczna za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Po wiątecznym folgowaniu i doprowadzeniu się do stanu niedpouszczalnego w czasie zimy, zaczynam od jutra tę kopenhaską. Na razie jestem na etapie lektury wypowiedzi na forum i...listy zakupów. Wiem, że na pewno zrezygnuję ze szpinaku, bo go poprostu nie znoszę, ale czytałam, że mogą być brokuły (na szczęście).

Izmaya

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium